Stránka zmizela

Dobrý večer,
Nahrála sem si soubory do rubriky gallery. Jenomže tam není nic ale bílo(nestalo se to poprvé). Je tam vidět jenom reklama ale jinak nic. Prosim nevíte čím to je?
Moje stránky jsou www.tarcia.wz.cz a rubrika to je gallery.
Děkuji
Dobrý večer, http://tarcia.wz.cz/galery.html - podle mého jsou v souboru jen reklamy. Pokud je to nahrané přes správce souborů ve webovém rozhraní tak je možné, že editace se nepovedla a soubor se uložil s nulovou velikostí - a pak se tam vložila ta reklama - prý se to tomu "správci" souborů stává
Nahrávala sem to přes Total commander... a nestalo se mě to jednou.
tak to tam nahraj znova
Už se stalo. Už sem si stim nějak pohrála a nahrálo se to. Ale fotky co sem nahrála nově se mě nějak špatně zobrazujou. Některý fotky se mě nezobrazujou vůbec a některý jen půlka.
Jsou to fotky "Parkour"
Nechce se mi je hledat, ale už jsem viděl, že fotka nenahrála cela a pak se jí zobrazuje jen část - např. spodní část fotky chybí a je vypněna nějakou barvou, na webu je u souboru menší velikost než má skutečně být. Asi je nějaký problém ve spojení. Nahrát znovu
stáhl jsem fotky z Parkour a zdají se všechny OK
Ted už se zobrazují správně. Ale ta jedna mě tam nějak blbne. A vím že je nahraná na server a i ve správném adresáři. Čím to teda je že se mě nezobrazuje? Písmenka jsou všecky malá...
teda až na :
http://tarcia.wz.cz/image/parkour/vojta_skok.JPG
tam mi DownThemAll píše : Chyba serveru
Jenomže ono je fakt všecko správně... jaká chyba by to ještě mohla být?
jestli myslíš to : vojta_skok.JPG tak to zkus nahrát nova - eventuálně to přejmenuj aby to bylo všchno malými písmeny, změň i odkaz, odkaz povede na nový soubor, pro případ, že ten původní je na serveru nějaký nakřáplý
A ještě jedna rada na konec - ty malé obrázky, které zobrazuješ na stránce by měly byt malé i fyzicky, tedy ne obrázky, které jen pomocí atributů width a height zobrazíš na malé ploše - tak jak se velké zobrazují na stránce tak by měly být velké i ve skutečnosti - na velké obrázky by se měly odkazovat
Tak už je to ok. Díky za pomoc...:)