reklama

Prosím o radu.Na stránkách se mi nezobrazuje povinná reklama.Co jsem udělala špatně?Díky
<HTML>Na stránce http://www.hasicikyselka.wz.cz/odkazy.htm je reklama vložená. Nevím, jaké máš nastavení. Ale jestli všude dole, tak ji stačí rozkopírovat na osatní stránky. Jestli na úvodní straně nahoře, tak ji stačí přesnout na příslušné místo. (Každopádně ten kód nemaž a někam si ho zazálohuj.)</HTML>
Mně nejde pořád reklama vložt... nahrávám reklama.html a žádný kod se mi zobrazení stránky ve webovém prohlížeči nezobrazil...
Ráda bych konečně problém s reklamou dořešila, trvá už přes měsíc.
Děkuji
nevím, prý o tom "nahoře" vědí
http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=49789&t=49789
Tak doufám, že mi stránky nesmažou...
Na úvodní stránce se mi reklama stále nechce zobrazit,i když je tam vložená. Už jsem kvůli tomu zkusila stránku předělat,ale nepomohlo to.
když se nezobrazuje tak to je špatně, je to ten případě, že bráníš zobrazení reklamy - když na to přijdou tak ji smažou
jenže já tomu nebránim,prostě nemůžu přijít na to,v čem je chyba...
no, ale teď jsem koukal, že na ostatních stránkách dole se zobrazuje, tak zkus okouknout proč tam to je a na první ne
Tak už jsem to vyřešila.Problém byl v počítadle.Zobrazovalo se jen to,co bylo nad ním,to pod ním už ne.Tak jsem ho smazala a znova nahrála a snad už je všechno jak má být...
Mně to pořád nefunguje...jestli to někdo chápete, tak mi prosím poraďte...
Zatím jsem jen nahrávala to reklama.html, a do stránek jsem nic nevkládala, protože předpokládám, že tam mám vložit až ten kod, který by se mi měl zobrazit )a nezobrazí) po té, co ve webovém prohlížeči oitevřu to reklama.html, je to tak správně?
Nebo můžu někam vložit přímo to "<!--WZ-REKLAMA-1.0-STRICT-->" ? Ale kam, když mám rámce?
Opravdu mi nemůžete poradit? Já prostě nejsem pc talent, spíš jsem vysloveně antitalent :-( Asi ty moje dotazy zní hloupě pro Vás, kteří tomu rozumí.
Prostudovala jsem všechno možný, různý dotazy na reklamy tady na foru, ale vždycky to skončilo: "ok, už to funguje". Já nahrávám reklama.html pořád dokola a nic...pokaždý prázdná stránka.
<HTML>Děláš maximum, co můžeš (opakované nahrávání reklama.html; předpokládám, že máš nastaveno vkládání do souboru reklama.html). Na fóru ses taky mohla dočíst, že u některých domén je bohužel problém, aby se reklama vložila (a czweb.org mezi ně zrovna patří).</HTML>
Thalia: Mám nastavené "cesta k rámci s vloženou reklamou: reklama.html", předpokládám, že to tak má být, když soubor reklama.html mám na základní úrovni (v žádné složce nebo tak).
Děkuju za odpověď a nebudu ztrácet trpělivost a budu zkoušet nahrávat dál.
pokud je reklama.html tam kde je index.html tak je to dobře - tomu prostoru se říká kořenový adresář (stromová struktura adresářů odtamtud vyrůstá)
Podle mého to vkladání na doméně czweb.org nefunguje už dlouho a řekl bych, že nefunguje vůbec
Mám to v kořenovém adresáři, děkuju za poučení o terminologii :-) , budu zas o něco chytřejší.
a až to bude v tom reklama.html tak to bude potřeba nějak dostat do stránek