Upozornění na porušování autorských práv

Dobrý den,

26.08. v 15:38 jsem Vám odeslal e-mail s žádostí o zablokování internetové adresy, která porušuje moje autorská práva.
Jělikož to lehce spěchá, tak jsem se chtěl zeptat, jestly už jste moji žádost vyhodnotili?

Děkuji

P.S.: S touto stránkou je to již druhý případ.
a proc se pas tady a ne tam kde si posilal ten mail?


a muzu se jenom ze zvedavosti zeptat o kterou stranku jde?

o hackpage.fx.cz kde jsou porusovana autorska prava pouzitim windowsackych ikon? nebo nejakou jinou?
Já nechci rýpat, ale vřele doporučuji navštívit GuestBook na zmíněném webu. Já osobně jsem si výborně početl ;)
Dale o hackpage.fx.cz. Hrube porusovani podminek sluzby WebZdarma. Nikde nevidim REKLAMU.

Jinak u soudu se nespecha. Takze pokud spechas, tak si jeho stranku hackni, kdyz s tim mas zkusenosti, a potrebne soubory smaz.

Pochybuji, ze by s tim WZ cokoli udelalo. Ono takovych zadosti prichazi hodne. A je taky dost tezke rozhodnout ci prava jsou porusovana. Trebaze jsou autorska prava jeho a ty chces ve svuj prospech jeho prava odeprit.
hackpage.xf.cz je hodně stará stránka...

Jinak nejedná se o tudle stránku...
Ale jeden typan mi ukradl design stránky, kde jsem spoluvlastníkem...
Udělal to podruhý... Už jednou rozhodlo WZ.CZ v můj prospěch...

A na tý stránce se nevyskytuje žádnej scriptovací jazyk, takže to nejde hacknout...
A i kdyby to šlo, tak bych to neudělal, jělikož by mohl vznést žalobu zas na mě...
>> hackpage.xf.cz je hodně stará stránka...
a to te opravnuje k porusovani podminek WZ a autorskych zakonu?
Na to že je to hodně stará stránka, tak po kliknutí asi na polovinu odkazů nic nevidím. Toe nějakej hackerskej trik? :-D