Proč mám dvě reklamy nad sebou?

Proč mám dvě reklamy od wz nad sebou? A na každý stránce? V nastavení mám umístění: nahoře (na úvodní stránce nebo v rámci) a reklama má být na jedné stránce, a přitom je na všech :-/
vyřešeno
Zdravím,ja mám reklamu na nevhodnom mieste. Ako ju presunúť dole?
http://jozefs.wz.cz/index.htm
<HTML>2jozefs.wz.cz: reklama je vložená správně dole, nahoře se zobrazuje kvůli použití absolutního pozicování u ostatních prvků stránky. Reklama absolutně pozicovaná není, tudíž se zobrazuje správně nahoře. Řešením je reklamu taky absolutně napozicovat (někam dolů) a nebo přestat používat absolutní pozicování (a MS Office na tvorbu stránek).</HTML>
tak to je trocha veľa na mňa. Troška po lopate sa to nedá? Dík
když pominu řešení, která doporučovala Thalia tak by řešení mohlo být navhrnout stránku tak aby vyhovovala to mu, ře se reklama vloží nahroru na úvodní stranu - něco jako je to teď - prostě udělat reklamně místo na jedné stránce tam, kde se zobrazuje

Jiné řešení je prostřednictvím tohoto fóra s pomocí MS Office a s úrovní vědomostí asi těžko řešitelné
nastav si reklamu dolu, smaz stranky a pak je tam znovu nakopiruj
<HTML>2oszrk: pokud to radíš jozefovi, tak to on už má. Má reklamu vloženou na všech stránkách dole.</HTML>
jo? mě se zdá že je furt nahoře, a jazef pozicování asi nerozumí.. nebo já?
<HTML>>>jo?
Jo, stačí se podívat do zdrojového kódu stránky, Reklama je vložená až na konci před tagem </body>. To, že se zobrazuje nahoře je věcí pozicování. Ale to už jsem tu vysvětlovala.</HTML>
"nastav si reklamu dolu, smaz stranky a pak je tam znovu nakopiruj"

to je rada opravdu za všechny peníze, on ji má nastavenou dole a zobrazuje se mu nahoře a zdá se, že to tak akceptuje. Tím, že tam bude stránky opakovaně nahrávat nedocílí už ničeho nového
jo táák bavíte se o zdrojáku, potom nechápu, proč ji má ve zdrojáku dole a na stránkách nahoře, to mi nejde do hlavy, když ji bude mít ve zdrojáku nahoře, tak se mu bude zobrazovat stejně ne?