Problémy se zobrazováním flash animací(swf)

Dobrý den,
velmi často se mi poslední dobou stává že na mých stránkách, kde se vyskytují 3 flash animace, z nichž dvě mají 1MB, se mi po nějákém čase vždy jedna animace nechce načíst... ale nejhorší je že po aktualizaci se už taky nenačte a za týden(atd.) taky ne. jako by si systém už pamatoval že ji nemá načíst, což vůbec není dobré. Můžete tento problém nějákým způsobem odstranit?
díky R.
Proc by s tim mel WZ neco delat? Stranky compact.kvalitne.cz se nacitaji bez problemu.
Problem bych hledal spise jinde. A to presne nad obsahem. Vyrok "z nichž dvě mají 1MB" uz samo o sobe rika, ze neni neco v poradku. Nutit uzivatele stahovat 1MB stranku a jeste ke vsemu se zvukem na pozadi. To se na solidnim webu rozhodne nedela.

Mimoto porusujete podminky zobrazeni reklamy.
Ja mal tiež problém s flashom.
Mal som spravené fotogalérie vo flashi a tiež bol problém s ich načítaním. . . .
skoro vždy som musel po načítaní stránky urobiť jej reload, aby sa mi načítal celý flash. . . neskôr som si vygeneroval fotogalériu v html, ale bola tam akásik kniha návštev, ktorá bola robená vo flashi, tá mi samozrejme tiež blbla. . . príspevok sa mi proste nezapísal hneď, ale až po následnej refresh stránky. .. a na inom serveri mo to fachalo v pohode. . . no čo už, za žiadne peniaze, žiadna muzika, asi tak
No přiznávám že flash animace mají větší objem dat než se sluší, na druhou stranu v dnešní době, kdy se internet neustále zrychluje to zas nevidím tak velký problém
po přečtení podmínek ..."Stránky které kromě banneru nemají žádný další obsah a slouží pouze jako vstupní stránky (obsahují víceméně pouze: "Vstupte", "Pokračujte zde", atp.), nejsou úvodní stránkou....."
si myslím že kromě banneru tam mám představení firmy vč.grafiky. a s černým pozadím vynikne Vaše reklama dobře,uvidí ji každý...
Je to vec nazoru. S rychlosti je to sice pravda, ALE jsou tu i ruzne faktory. Ne vsichni maji rychlost nad 1Mbit/s, a ze jich je dost. A navic se jeste porad uplatnuji datove limity, takze pro nekoho je kazdy mega byte cenny. Mimoto spravny webmaster neplitva prostredky. Takze pokud to jde, tak bych ten flash zkusil nejak zmensit. Tim by se mohlo vyresit i problemy s nacitanim.

Uvodni stranka. Opet vec nazoru. Kazdy si pod pojmem uvodni stranka predstavuje sve. Bohuzel Vase prvotni stranka je ve skutecnosti uvodni strankou. Nejaky text tam sice je, ale to je pouze chaba informace. Svym zpusobem jej lze prikladat k obrazku. Kdybste tam umistil kontakt, pripadne akcni nabidky, tak uz to za uvodni stranku nebude povazovano.
<HTML>Wz banner by při nastavení Na úvodní straně nahoře měl být správně až na index2.htm, takhle opravdu nejsou splněny podmínky. Takže buď jak říká Tomík doplnit na tu stránku další obsah, nebo banner přesunout a vstupní stránku zrušit.</HTML>
teďka tak vzpomínám z jakého důvodu jsem tady psal... chtěl jsem od Vás pomoc při problému a teď jak se tak dívám mi hážete klacky pod nohy, a ten špatný jsem já, přestože jsem se snažil plnit Vaše podmínky. pokud někdo z Vás děláte grafiku, makáte na tom tak ať to nějak vypadá, dokončíte to a pak Vás někdo pořád nutí ať to měníte, tak asi víte co to je. Zkoušel jsem na index.htm přidat nějáké další údaje, ale graficky už mi to tam prostě nejde zařadit. Pokud bych tam přidal o pár údajů víc tak nevím co to ovlivnilo.... v černém pozadí klient Váš banner uvidí myslím že dost dobře, bezohledu na to jestli tam je provozovna nebo ne. Až dám web do vyhledávačů, tak by mohla být dobrá návštěvnost, takže i pro Vás dobrá reklama. Snad by se mohla udělat vyjímka při těchto okolnostech
To je můj názor...
<HTML>>>chtěl jsem od Vás pomoc při problému a teď jak se tak dívám mi hážete klacky pod nohy
Myslím, že Tomík ti hned na začátku už dostatečně odpověděl. Nikdo ti klacky pod nohy neháže, ale pokud ti bude web zablokován/smazán za porušování podmínek zobrazování reklamy, tak se pak nediv.

>>Pokud bych tam přidal o pár údajů víc tak nevím co to ovlivnilo....
To je snadné. Je-li na stránce jen Vstupte a banner, tak se na té stránce nikdo nezdrží a rovnou klikne a jde dál. Ale myslíš, že to je to, co wz potřebuje? Naopak, wz potřebuje, aby se na té stránce návštěvník zdržel dostatečně dlouho, aby si mohl všimnout, že na banneru je třeba něco pro něj zajímavého a <b>kliknul na banner</b>. Proto byly před rokem změněny podmínky s tím, že úvodní strana typu Vstupte s umístěným bannerem již není přípustná.

>>Snad by se mohla udělat vyjímka
Nemohla. Uděláš výjimku jednomu a budou ji chtít i další. To už pak můžeš tu podmínku rovnou zrušít...</HTML>
Ale musíš uznat že na černém pozadí Vaše reklama vynikne... S tou vyjímkou jsem věděl jak to dopadne...
Radim : to sice vynikne, ale lepší by to bylo bez ní, uznej, že pro firemní prezentaci s nároky na datový přenos by to chtělo profesionální hosting, který bude mít 5-6 tisíc klientů místo 100 tisíc. A otázka nakonec: co je špatného na reklamě všude dole?
<HTML>To sice uznat můžu :-), ale pravidlo je jasně dané.

Jinak pokud můžu poradit, tak mně osobně se docela špatně čtou některé věci na tvém webu, zejména pokud je text na tmavším pozadí (např. položka v menu Kontakt je na dost tmavém pozadí apod.). A taky jsem si všimla, že texty jsou vlastně obrázky. Obávám se ale, že to není dobré pro vyhledavače, na těch stránkách není vlastně žádný text, který by si mohly přečíst a pak v něm vyhledávat. Chtěla jsem původně říct, že jediný text jsou nápisy v menu, ale to jak vidím jsou taky obrázky. Přitom zcela zbytečně, podobného efektu lze velmi snadno dosáhnout kombinaci HTML a CSS.

Reklamu bych dala všude dolů, nebo bych prezentaci přesunula na placenou doménu/hosting, stejně by to pro firmu imho bylo lepší.</HTML>
no mít reklamu na každé straně tak mě asi odvezou :-) .. to jedině za 1.000,-Kč za měsíc na můj účet... ty grafiku asi moc neřešíš co, víš jak by to vypadalo?
bez reklamy by to bylo nejlepší, uznávám že by to chtělo prof.hosting, ale zatím není třeba.
vím to velice dobře, sedělo by to na konci stránky a nikomu by to nevadilo. Konečně jsem se odhodal to pustit a chvíli u toho sedět.
http://compact.kvalitne.cz/index2.htm
nic ve zlém, ale přijde mi to jako jedna velká nuda, podle mého trvá příliš dlouho než se objeví nějaké informace - myslím, že bez té animace by se dalo dodáhnout prezentace, která by poskytovala infoemace flexibilněji
jo, Thalia má pravdu, bez textu pro vyhledávače žádná návštěvnost nebude
musím se přiznat že tydle informace jsem neměl, nebo mi to nedošlo :-) každopádně to promyslím.... já se snažil vyhýbat textům proto, že když má někdo nastavení zobrazení písem velké tak si to dělá co chce a může to rozhodit grafiku nehezky, a já nevím jak tohleto zamezit, aby písmo zůstalo je střední velikost
ohledně úvodní animace jsem měl zatím jen pozitivní ohlasy, mým záměrem bylo udělat stránky, které zaujmou, nebudou stejné jak ty ostatní... tuctovky
ještě k profesonálnímu hostingu a době, kdy bude potřeba - bude to mimo jiné vyžadovat jinou doménu a z hlediska budování její pozice na internetu platí, že čím dřív tím líp
i když ohledně vyhledávání, slovo compact (název výrobku) mám jako normal. text a když dám v googlu vyhledávání na toto slovo tak to mojí stránku stejně nenajde
nemyslím, zkus do vyhledávače (Googlu) zadat :
compact site:compact.kvalitne.cz
A uvidíš, že ho najde. "compact" je tak obyčejné slovo, že jich tam (na Googlu) musí být. Z hlediska vyhledávače by bylo lepší smnažit se to optimalizovat na něco srozumitelnějšího - pokud hledám něco na střechu tak budu hledat něco jako střešní krytina nebo něco takového
Tip: doména krytina-compact.cz je tuším volná
PS: compact - 158 000 000 odkazů - určitě tam někde bude, klikej šmudlo