Reklama

Dobrý den,
umístila jsem do zdrojového textu odkaz na vkládání reklamy. Používám rámy.
Stránka je rozdělena na 3 rámy:
Levý - menu (vložila jsem tam reklamu do spodní části)
Pravý - po spuštění stránky se objeví reklama (vložila jsem tam odkaz na reklamu do spodní části)

Horní rám - tam se mi stále automaticky objevuje reklamní proužek, je možné ho nějak zrušit?

Při spuštění stránek mám zobrazení hned dvou reklamních proužků, což považuji za splnění podmínek provozu.

Můžete mi prosím poradit, jak odstranit reklamu z horního rámu - naprosto zničil grafickou úpravu stránky....je-li to nutné, umístím ji ještě někam jinam, ale horní rám bych chtěla ponechat volný.

Moc děkuji za radu.
S pozdravem uživatel:
hobby.webzdarma.cz

Prosím o odpověď na mrsLH@seznam.cz
Podle toho jak je reklama vložená je nastavení na všechny stánky dolu - tedy se reklama vkládá i do stránky:
http://hobby.webzdarma.cz/horni.htm
to je nevýhoda stránek, které jsou založeny na rámech - na jedné obrazovce je zobrazeno několik stránek
Má-li být reklama zobrazována na všech stránkách , myšleno obrazovvkách, dole je potřeba dodefinovat pro reklamu zvláštní rám, který bude na stránce dole a v nastavení bude, že se má vkládat na titulní straně nahoře a jméno se uvede podle toho jaká stránka se bude načítat do dolního rámu.

Pravidlům WZ ovšem vyhoví i stav kdy se bude reklama zobrazovat na titulní straně nahoře a uvede se jméno stránky obsah.htm, reklama pak bude nad :
VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH DOBRÝCH NÁPADŮ A INSPIRACÍ
nebo by bylo možné umístit ji i pod nápis.
Z ostatních stránek je pak potřeba vložený reklamní kód vymazat
Děkuji za radu. Smazala jsem reklamní kód z ostatních stránek.
Nastavila jsem vkládání nahoru ve stránce obsah.htm, ale bohužel se mi proužek nezobrazuje.

Moc děkuji za radu, jak zobrazit požadovanou reklamu nad nadpisem /VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH DOBRÝCH NÁPADŮ A INSPIRACÍ/, jsem začátečník...:(

uživatel:hobby.webzdarma.cz
reklama se vkládá do nových nebo aktualizovaných souborů, mělo by pomocí nahrát soubor obsah.htm znovu na web
soubor obsah. html jsem zkoušela nahrát dokonce několikrát, ale panel s reklamou se stále nezobrazuje....
správné jméno je obsah.htm, není problém v tom?
už jsem bezradná, reklama mi vyskakuje pouze v sekci NÁPADY PRO ZAHRADU a to ještě ve spodní části.... nikde jinde se nezobrazuje.

soubor obsah.htm kopíruju ze svého disku, zpočátku se reklama zobrazovala všude, nyní jenom na jedné stránce, ale ne titulní....
Moc Vám děkuji za rady, ochotu a trpělivost, už se mi reklama objevila na titulní stánce..:) a v hodní části dle nastavení....:)
pokud má být reklama zobrazena v souboru obsah.htm tak je potřeba:
nastavit vkládání reklamy podle:
http://ds.mysteria.cz/fwz/img/nastaveni-vkladani-reklamy.gif
(místo reklama.html napsat obsah.htm)
Pak je potřeba kód reklamy odstranit ze všech souboru a obsah.htm nahrát na web a otevřít v prohlížeči
když vkládání funguje tak je to takhle jednoduché, když nefunguje tak se nic nevkládá