Nedá sa mi vytvoriť spojenie FTP...

Uz je to par dni, co sa mi neda cez commander, alebo akehokolvek ineho ftp-klienta pripojit k uctu mariusart.wz.cz. Mam stranku aj na xf.cz a tam to ide bez problemu, len na wz.cz mi commander stale vypisuje, ze "login incorrect"... a pritom sa cez stranku webzdarma.cz mozem prihlasit aj pozriet subory... len to ftp nejde :(. neviete cim to moze byt? nechce sa mi 50 suborov presuvat po jednom...
no tak muze to byt treba tim, ze zadavas spatny prihlasovaci udaje. ale cim to doopravdy je, to ti bez toho, abys sem dal ftp log, rekne tak akorat jasnovidec
vtip je v tom, ze pouzivam presne tie iste udaje, ako ked sa prihlasujem cez webove rozhranie... prave preto to nechapem... ten isty login, to iste heslo... ale pripojenie sa nevytvori...
<HTML>Jako hostitele máš mariusart.wz.cz?</HTML>
hostitela mam ftp.wz.cz
rovnako mam na xf.cz hostitela ftp.xf.cz a normalne to funguje...
heh... tak toto je fakt haluz... ked som ako hostitela pouzil mariusart.wz.cz tak to zrazu funguje... nechapem, preco inde davam napr. ftp.xf.cz, ale neva :-))) diky za radu ;) supis ;)
<HTML>Všude bys měl mít jako hostitele název webu, protože to je jediné správné nastavení, které navíc platí už několik let.</HTML>
No a já to tak nastavené mám a přesto mi už třetí den total comander hlásí, že mám špatné heslo, přes které se přitom do správy souborů na webzdarma dostanu, ale když se pak pokusím přes rozhraní nahrát soubory, tak se spojení po chvíli přeruší.
2Bensia: Pokud ti to jde pres spravce souboru, tak pres TC mas evidentne neco spatne nastaveno. Nejcastejsim prohreskem je spatne vyplnene jmeno hostitele. Spravny tvar je jmeno uzivatele. V tvem pripade by mel byt hostitel: "ivin-web.wz.cz", uzivatel: "ivin-web.wz.cz".
Tomíku, ale já to opravdu špatně nastavené NEMÁM! V total comanderu se to nastaví jednou a už to tak nastavené zůstane, nic s tím nedělám. Nicméně jakmile došlo na problémy s připojením, celé jsem to znovu překontrolovala a hostitele, uživatele i heslo jsem zadala znovu, kopírováním z potvrzené registrace. Nepomohlo to...
Nevím, proč se za každou cenu tady snažíte lidi přesvědčit o tom, že chyba je na jejich straně (ano, někdy to tak opravdu je), když přece všichni musíte vědět, že webzdarma prostě často nefunguje tak jak má. Nejsem zdaleka jediná, kdo s tím má problémy a prostě bez zjevných příčin se náhle několik dní nemůže na stránky připojit.
Zrovna včera jsem to řešila s kamarádkou, která má taky na wz stránky a potvrdila mi, že se jí to stává poměrně často, že se prostě na svoje stránky nemůže přihlásit.
Bensia: tak mi vysvětli, jak je možné, že se někteří v klidu přihlásí kdykoliv a někteří ne? Vždyť máme stejné podmínky!?Před minutou jsem se schválně zkusil připojit a bez problému, krásně rychle.
  Možná by neškodilo zkontrolovat nastavení Firewallu nebo tak něco...

Btw, jenom tak pro kontrolu: pasivní režim máš zapnutý?
<HTML>Mně se teda nestává vůbec, že se na svoje stránky nemůžu přihlásit. Samozřejmě nemluvím o správci souborů, ale o ftp. I teď se v pohodě přihlásím. Takže imho není chyba na straně wz, protože to by to pak přeci logicky nešlo nikomu.
Zkoušela jsi jiného ftp klienta? Na jiná ftp se připojíš? Zkusilas v administraci změnit heslo a připojit se s novým? Co třeba firewall?

>>V total comanderu se to nastaví jednou a už to tak nastavené zůstane, nic s tím nedělám.
Pokud to tak ale je už hooodně dlouho, tak tam klidně může být ještě zastaralý hostitel ve tvaru ftp.wz.cz. A s tím to už nemusí fungovat.</HTML>
Tom: neumím ti to vysvětlit, nevím proč to tak je. Vím jenom, že nejsem jediná, kdo s tím tyhle problémy má. Sama jsem z webzdarma z těchto důvodů kdysi svoje stránky sundala, protože byl problém nejen s tím jak se na ně dostat, ale dokonce se mi jednou stalo, že mi půlka stránek prostě zmizela. Já vím, je to služba zdarma, nic není garantováno... Ale zase aby si kamarádka platila pro svoje "sranda" stránky hosting a doménu, to je asi zbytečné, takže jí stránky spravuju tady.
Nicméně už jsem se připojila - aniž bych něco přenastavovala nebo měnila, najednou to prostě šlo...