Nemůžu se dostat do "Správců souborů"!

Nevím co se zase děje, ale když se přihlásím, tak je vše v pohodě, ale do správce souborů to chce znova přihlášení...ale stejně se tam nedostanu...vo co tady de? :-(((
Mám presne ten istý problém. Potrebujem súrne spraviť upload súborov a ani za toho pána to nemôžem spraviť. Kedy to pôjde?
To bych taky rád vědět....potřebuju aktualizovat před víkendem, jinak je to v pr...... včera odpoledne to ještě šlo. Zkoušels to přes ftp?
Zkoušel jsem totéž, správce nejede, ale ftp jo. I když podivně. Ale nějak jsem to tam dostal.
To jsem rád, že v tom nejsem sám. Místo na správu souborů to po mně chce znovu přihlášení. Zajímavé...
myslíte, že se jim to dneska povede opravit? Ještě, že už mám zaregistrovanou doménu a webhostin u kámoše na serveru...ještě dodělat stránky a s bohem wz! Ale dneska bych aktualizaci uvítal.....!
Ale pozoroval jsem to jenom u určitých serverů na wz vše ok, na web2001 podivné. Takže chvilku počkáme, oni to admini rozšíří (funkční rozhraní) všude, snad. (-;
Fakt bych moc uvítal kdyby to šlo!Potřebuju ještě dneska něco hodit na stránky........www.ellement.wz.cz
A tak já jen přidám čárku do seznamu bědujících uživatelů... Mé škodolibé já nachvíli snad ztiší neklid.
Myslíte si, že se k těm problémům někdo vyjádří?
Míra (admin) už o tom zde psal, že to je části uživatelům vyplé, viz.

http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=18061&t=18061

ale mohl by taky napsat, kdy to poběží.
UŽ TO JEDE! (Správce)
/home/web/admin.wz.czuh oh

Když se chci dostat do správce souborů - zobrazí to tohle. Přes FTP to taky nejde. CO teď?