Špatné heslo!

Kamarádka mě požádala abych jí něco upravil na www stránkách. Ale nelze se připojit pořád se objevuje text : chybně zadané heslo (vím, že heslo je na 100% dobře) Nechal jsem si poslat i nové heslo, ale nic nepřišlo ...
Zkoušel jsem se připojit i přes total comander bohužel : 530 login incorrect
<HTML>Jako server vyplňuješ co? Název webu? Pokud tam totiž máš něco jako ftp.wz.cz, tak to je špatně.</HTML>
Vyplňuji to všechno dobře! Jsem si jist. Chyba bude někde na straně webzdarma. Nelze se ani přihlísit na webzdarma do správce souborů.
f: a jseš si jist,že e-mailová adresa, na které čekáš heslo je ta správná, nebo že nové heslo nepřišlo někomu jinému, tedy tomu kdo ji na webu změnil? Pokud jsi požádal o změnu hesla tak s velkou pravděpodobností už změna proběhla a původní heslo neplatí.
Ano, jsem si opravdu jistý. Prostě na ten e-mail nic nepřišlo.
Zkoušel jsem psát i na podporu webzdarma, ale pořád nic...

Nevíte někdo nějaký způsob jak se dostat na stránky?
Mám úplně ten stejný problém už třetí den. Nemůžu nic nahrát kamarádce na stránky, protože přes total comander mi to hlásí špatné heslo a když jsem se náhodou dostala do správce souborů na webzdarma, podařilo se mi nahrát asi 3 fotky a spojení se přerušilo.
Jsem si jistá, že vyplňuju všechno správně - pokud vůbec něco vyplňuju, protože v comanderu mám všechno nastavené.

Takže bych taky ráda věděla jakým způsobem se na ty stránky mám dostat... :-((
2Bensia: Pokud ti to jde pres spravce souboru, tak pres TC mas evidentne neco spatne nastaveno. Nejcastejsim prohreskem je spatne vyplnene jmeno hostitele. Spravny tvar je jmeno uzivatele. V tvem pripade by mel byt hostitel: "ivin-web.wz.cz", uzivatel: "ivin-web.wz.cz".
Tomík:
Moje odpověď je v tom druhém tématu, ve kterém jsi mi také odpovídal.
<HTML>Tady je krásně vidět, jak to dopadá, když někdo sdělí svůj problém do x témat...</HTML>
Když ten problém s několika tématy souvisí, tak jsem nevěděla, které nejlépe vybrat, abych se odpověď dozvěděla co nejdříve. Ale myslím, že to takový problém není, nadále o tom diskutujeme v tom druhém tématu, takže se tímto omlouvám, že jsem napsala stejný problém do dvou témat.
Na moje se dostanes i bez hesla :-)
Tak už vím o co jde - stránky napadl hacker. http://www.konnie-mia.wz.cz - po kliknutí na obrázek se psem ...
no tento, podle zanechaného textu, na to nevypadá a zdá se, že to heslo prostě znal nebo si tam nechal nějaká "zadní vrátka", že by proto, že je autor stránek? Radil bych vyřešit tento problém mimo webzdarma