spravce souborů

prosim mám problem se dostat do adresaře vždycky mi to vyhodí error 500
takže to bude asi na vaší straně nebo jestli mate problem s php.jak to mám řešit nebo mám čekat.díky
mně teď správce souborů taky nefunguje - zobhrazí se mi jen bílá stránka
už mi to štve to s tím nic neumí udělat jak to můžou provozovat fakt vopruz.
taky nejde, snad to spraví
Jo tak mě to taky nejde, už jsem začala vyšilovat, že mi stávkuje počítač, no ale neni to o moc větší útěcha. ach ta technika...:-D
furt nic... by mě zajímalo, kdy to bude fungovat...
Správce nefunguje,ftp nefunguje.
Bude s tím někdo něco dělat?
>> ftp nefunguje.
Funguje. Mas tam blbe zadany server.
Nejde mi nahrát žádnej soubor!
Me taky ne. uz jsem skakal do stropu ze mi bezi spravce souboru. vymazal jsem stary stranky ale nejde mit am nic nahrat, takze horsi nez kdyby to neslo vubec :D
uz se to nedalo vydrzet, jeste ze to ftp uz bezi.
taky mě to s... Mě to taky nejde... Potřebuju aktualizovat a nejde to.... Co je s tím a kdy to zas bude fungovat...?
@!#$ you idioti smazal jsem si INDEX na strance a uz tam nejde nahrat zpatky.

polibte mi prdel na WZ!
Od vcerejska se snazim nahrat si nove (aktualizovane) soubory a nic - nejdou ani nahrat fotky. Prusvih je, ze jsem takovou zradu necekala a driv vymazala ty stare, jako vzdycky. Myslela jsem, ze uz nemam dost mista na stranky, ale jak je videt, je to problem vice lidi, takze to bude mozna necim jinym? Jo, a kdyz uz jsme u toho - nedokazu si ani zjistit, kolik mam jeste volneho mista - pres to ft nebo co - to nemuzu nikde najit...
mas kliku ze jsi si nesmazala index.htm jako ja.

Sakra tak kdy to bude fungovat?
mas kliku ze jsi si nesmazala index.htm jako ja.

Sakra tak kdy to bude fungovat?
mas kliku ze jsi si nesmazala index.htm jako ja.

Sakra tak kdy to bude fungovat?
mas kliku ze jsi si nesmazala index.htm jako ja.

Sakra tak kdy to bude fungovat?
To Jana (vipetka.unas.cz)
Mam stejny problém smazal sem stare soubory stim ze tam dam new a ono to nejde tak tam ted nic nemam - fakt super
ahoj, me to lidi taky nejde a potrebuju si hodit neco na stranku. da se to i pres neco jineho nez pres webzdarma?
Teď se mi to stalo taky a něco jsem si smazal, doufám, že to brzo bude fungovat.
Mě taky nejde nic nahrávat, potřebuju tam něco nutně hodit a maj to rozbitý
To tady jako nikdo neodpovida na ty dotazy co s tim je? tady neni zadny admin?
Nekde jsem cetla ze asi ten co to ma na starost je na dovce takze ani nepocitam ze by to slo do konce tydne, ale PROBOHA snad uz to pujde aspon v pondeli, taky me to sere, pak budu nahravat miliardu fotek najednou :((
myslim ze az se to rozjede, tak to bude pretizeny... :(