E-mail

I. Mám aktivní schránku s přeposíláním kopie, bohužel se mi kopie nepřeposílají.

II. E-mail přichází až po dlouhé době po odeslání.

Kde jsem udělal chybu? :)
nefunguje mi email na http://snd-amhaj.wz.cz/ a to mam index.php a to už pěknou chvilku ... nevíto co stím
Klein - chyba asi je snažit se teď používat e-mail od WZ
smoce - spolu to nesouvisí, je to jen stejné chybové hláčení - pročti si faq.webzdarma.cz
Jak vložím soubor index.html?Je to soubor který si mám vytvořit nebo soubor vytvořený administrátory webzdarma.cz?
Soubor si musíš vytvořit sám, pokud nevíš jak, koukni třeba na
http://polopate.jakpsatweb.cz
ds: Tak na webzdarma to časem příjde, nejhorší je, že to neposílá ty kopie na jiný mail.
jak a kde se zadává název e-mailové adresy pro webz.? je to jen při nové registraci nebo se to dá zadat dodatečně, pokud nebyla zadána při registraci.
Názvy si můžeš zvolit libovolný a vždy ti to příjde do schránky na wz.

Příklad

asdf@neco.wz.cz
info@neco.wz.cz
cokoli@neco.wz.cz

vše se ti přesměruje do jedné schránky "neco.wz.cz".
>> Názvy si můžeš zvolit libovolný a vždy ti to příjde do schránky na wz.
a nikde se to nezadava ani nenastavuje
Nastavil jsem si včera přesměrování mailu a od té doby jsou maily nedoručitelné. Dnes ráno jsem to zkusil přesměrovat na jinou adresu a pořád nic. Přitom se tam píše, že by to mělo fungovat do 30 min. Ověřovací maily mi přišly, v nastavení je to vyplněno podle mého zadání. Dělám někde chybu?
Jsem nespokojený s Vaší službou emailové schránky, nefunguje vůbec tak,jak by standardně měla:

1. kopie doručených zpráv se na uvedený mail nepřeposílají, i když to mám nastaveno.

2. Můžete mi říct, kde najdu odeslané maily? Všechny odeslané maily zmizely, nemohu je nijak zobrazit, při zadání odeslané se oběví prázdné kolonky.

3. Proč nejdou otevřít přílohy? Byly mi na mail doručeny maily s přílohami, při zadání stáhnout přílohu se zobrazí soubor s přílohou php, i když jde wordovský dokument!

Děkuji za odpověď a vysvětlení
No tohle je zatím nejbolavější místo téhle služby. Používám ji teprve pár měsíců a tento problém se řeší od samého začátku. Někomu to funguje, někomu :-(mně :-) ne. Administrátoři mlčí jakoby to snad bylo nad jejich síly. Už jsem četl desítky stížností že se maily nepřeposílají a admini na ně nereagují.
Nechápu to.
Jinak je to dosti povedený systém, ale tohle je kaňka která ho degraduje. Nakonec jsem se rozhodl mail od webzdarma nepoužívat.
Díky webzdarma.cz provozuji stránky www.slovanbroumov.wz.cz.

Mám nastavenou emailovou schránku na "Aktivní schránka se zasíláním kopií na ...". Provedl jsem kroky tak, jak je popsáno v návodu v sekci "Nastavení/e-mail". Bohužel mi nejsou kopie zasílány. Vidím, že to není jen můj problém. Kde děláme chybu?

Děkuji za Vaši odpověď.