<b>Upgrade serverů (a plánovaný výpadek) </b>

<HTML>Grid: ale jo, ja to beru, sice za to primo neplatite v penezich, ale i tak mate pravo si stezovat, ALE bral bych jako soucast samozrejme slusnosti, ze kdyz sem uz mate potrebu psat a kritizovat, budete aspon dodrzovat ty nase podminky ... jak k tomu prijdou ostatni?

(myslim to www.thegrid.tk ... nebo to podle vas neni obchazeni reklamy?)</HTML>
Když on ten webzdarma banner tak obtěžuje a narušuje design...
To Aukro, to je jiná!
Vidím, že jsou administrátoři ochotni zlepšovat kvalitu WZ ;) Je o hodně lepší než jakýkoliv jiný freehosting/hosting. Děkujeme. Moc se těšíme :)
Už se těším až to bude . . . . . . .
Mam malinkej dotaz
jestli uz dneska by to melo byt v poradku, protoze jestli jo tak mam malinkej problem s tim, ze se mui normalne nactou stranky, ale kdyz chci zkusit jaky koliv odkaz a otevrit jine okno dojde k vypadku. dekuji za odpoved
Já osobně tedy nesdílím to nadšení ostatních uživatlelů, pokud jsem to dobre pochopil tak dojde k přidání disků i do stávajicích srojů ...

více disků --> více uživatelů --> větší zatížení systému --> více problémů

nebo se snad pletu?

neberte to prosím jako nějaké krityzování nebo brblání se službami wz jsem už několik let velice spokojen :-)
<HTML>více disků --> více uživatelů .... takhle to nefunguje

naopak - vice disku --> mensi zatizeni systemu (stejny objem diskovych operaci zpracovava vice disku takze pozadavky jsou obslouzeny rychleji</HTML>
mira» Nechceš si dodělat vysokou? :D Myslím, že by se k tobě inženýrský titul docela hodí. (Ale nic mi do toho není, to je pravda. ;)
vsetkym, ktori maju spravene guestbooky cez subor odporucam, nech skusia MySQL. zn.: neporovnatelne...... :)
btw. nemate dakto link na ten skript na intervale? chcel by som ho checknut...
Tak co je s upgradem?
A kdy?
No nevím, jestli už upgrade proběhl tak to vůbec nejde poznat. Nechcu nějak rýpat, ale prostě je to tak. Asi by to chtělo nějakou zásadnější inovaci. Určitě by si spousta lidí byla ochotna platit, protože WZ je jinak naprosto super. Akorát když používáte PHP a MySQL, tak ta rychlost načítání (a většinou bohužel nenačítání) je prostě neúnosná.
Už se na to těším. moc!
Mali by ste zväčšiť max. veľkosť MySQL databázi. 5mb je veľmi málo!
Kdy už bude fungovat ftp?
Taky mám pocit, že k žádné změně nedošlo. Vzhledem k tomu, že Mira neohlásil že upgrade proběhl, asi se na tom stále ještě pracuje...
Tak nevím... jestli k upgradu došlo, není to znát, jestli ještě ne, doufám že se vyřeší tento problém:

Otevřu náš web, napíšu něco do gb a dám odeslat, odesílá se to zhruba 30s a pak to ukáže stránku nelze zobrazit. PHP mám napsaný dobře (nedělá to vždy - jo a mimochodem mám úplně vlastní php skritpy - a výše popsaný problém se smazáním souboru jsem již dávno vyřešil), jde o to posílání třeba 2kb na server, nějak to spadne. To mě pak cl z našeho klanu má fakt strašně rád... Píše hodinu slohovku na 5kb, odešle a spadne to. Ještě že má pochopení že to není mnou... :) Mimochodem, nejde nějak v php configu nastavit větší buffer? Mohlo by to pomoct tomu jak tvrdí že mu to dělá jen u php a u normal že to běží v poho...
Přesně tak, jede to jak z hnoje. Chtělo by to vyjádření.

Petr
Už by si měly pohnout, protože mě nejde editovat ani doména EUWEB, přesněji nechce se mi zobrazit a nejde editovat přes FTP ani přes web. rozhraní.
Už se těším na ten upgrade - ale fakt
hrrrr
To se pořád posouvá a posouvá ...
posouvá a posouvá a odsouvá až se na to nakonec zapomene !
Ještě že jsme přešli. Ty výpadky a serverové prodlevy byly k neunesení. :)
Možná je to zas nějaké placebo;), ale teď to jede fakt nějak rychle. eftýpko i web, alespoň mně... Že by se něco povedlo?
Tak nevim. Jak to je? Doufám, že se tím taky vyřeší ten problém s mazáním vzkazů v Guestbooku. Já tomu moc nerozumím, ale poměrně dlouho mi fungoval bez problémů a teď se mi to furt maže. A prý nejsem jedinej, komu se to na wz teď stává...