-.-.-.-.-NEED-.-.-.-.-.-.

Zajímalo by mě, jestli můžu mít na webzdarma 2 stránky.A taky jak jsou wwebzdarmáci citliví na mp3ky........
rofl
Captain_Pepek: Jestli myslíš 2 účty, tak jich můžeš mít klidně i víc. Nesmíš je ale podloudně propojovat, případně využívat jako skladiště.

Myslím, že jsou citliví do té míry, že když ti na nelegální mptrosky přijdou, tak ti účet smáznou. Pravděpodobně přijde nejdříve nějaké to varování. Co se týče mptrosek legálních, tak tam by neměl být problém...

btw. Pěkné stránky, abych tak řek' ;)
Captain_Pepek: No, jestli je vaše firma stejně profesionální v zabíjení jako v psaní kódu, tak bych si od vás neobjednal ani vraždu mouchy, která mi tu otravuje v pokoji :-)
TAkže než se učit nové techniky zabíjení, tak bych si trošku prostudoval www.jakpsatweb.cz, možná to bude i zajímavější, než na někoho házet pytlíky s kyselinou......lol:-)

Pokud umíš číst, tak se laskavě koukni na http://www.webzdarma.cz/podminky.html , tam to všechno je, jen trošku koukat, viď?
A za druhé toto je obecná debata k WZ, a ne podpora - takže příště takový dotaz do Podpory. Díky
Díky, já vím že je to nic mmoc, to bude tím že jsem to dělal hodně narychlo ve webpublisheru, takže mi nevadí jak jsou velký.Celý je za chvíli změním, A asi i téma.

Ty máš hezkej web, ale fakt nemá moc do sebe, já ho dělal určitě kratší dobu a je na tom aspoˇm vzhledově líp.
No to jo, já ho tam sice mám docela dlouho, ale dělal jsem na něm doopravdy jen pár dní, a nouzivej design, a ještě ve fixních rozměrech, takže nic moc, šlo mi hlavně o nějaká data, o obsah, a ten tam je, design teď vymýšlím... Já nejsem moc na grafiku, jednak mi nejde, a jednak mě nijak extra nebere, ale časem asi taky nějakou udělám, abych se to aspoň trošku naučil...

To téma je opravdu divný, proto jsem byl taky tak ironickej :-(

Je fakt že vzhledově samozřejmě lépe, protože u mě jsem zatím design vůbec neřešil....
Jak špatný to nemáš, jen ten oheň tam v tom nadpisu mi fakt nesedí, je jednak moc kýčovitej, a jednak se tam nehodí - chtělo by to něco výstižnějšího, akorát mě zrovna nenapadá co....:-(
Je dobrej nápad to předělat, když nevíš téma, tak porstě udělej osobní stránky, tam máš volnou ruku jak v designu tak i v obsahu, můžeš tam nacpat i fotky, a jiný věci....je to na naučení nejlepší.... Právě proto taky dělám osobní stránky ;-)
PepeK: já jsem se do toho nechtěl motat, ale na tvých www vidím akorát reklamu a uprostřed prostor s okrajem (inset) přilepený k levému kraji, jinak nic. Klikat se na to nedá, vidět tam nic není. Aha, že by mozilla neukazovala nic? Zkusim to v IE...
Tak ne, je to prázdné. A spojování webů do jednoho tu není dovoleno. Ale šla tu debata, že se na wz nebrání, když máš objemné věci jinde jak na wz. Takže tuna obrázků třeba na tiscali a z wz se to ovládá. Nevím jak je to z odkazy na mp3, které jsou jinde, ale myslím, že to by mohlo taky projít. Takže sehnat web prostor, kde na to nehledí a tady to opečovávat. Já to teda tak nedělám, ale napadlo mě to.
Captain_Pepek:Měj více účtů, ale nepropojuj je. MP3 Šiř, ale plať autorům. (máš free)