Mail na domene

A posledni vec..je fuk jestli to delam pres FTP nebo pres spravce tady?
ja ze pres spravce to nevlozilo ani na potricaty....a pres ftp jsem tuhle silenost este nezkousel...ale je to neco teda...
<HTML>>>je fuk jestli to delam pres FTP nebo pres spravce tady?
Mělo by to být jedno, ale když je s reklamou problém, je určitě lepší zkusit oboje. Já teda používám pouze a jen ftp.</HTML>
THALIA: Ve Spamu ty přeposlaný mejly nejsou. Když jsem si z domény WZ zkusil na Seznam poslat zprávu, přišla normálně do složky Doručené. Zkoušel jsem zatrhnout pouze funkci "Přeposlat" a taky mi na Seznam nic nepřišlo. Času to mělo dost - celou noc. Tobě to funguje, tak nevím, v čem je problém :( Škoda, že to nejde nastavit přes POP3.
<HTML>2Milhauz: pro jistotu jsem to teď zkusila znovu ještě i z jiné adresy, ale opět to přišlo na seznam okamžitě. Takže mě nenapadá, kde by mohl být problém.</HTML>
THALIA: Znovu jsem všechno překontroloval, znovu nastavil a uložil, poslal ze dvou adres, ale objevilo se to jen v té schránce tady na WZ. Přesto díky za rady.
Tak uz jsem postoupil do dalsiho levelu...odpoledne jsem to ceknul a schranka se aktivovala, takze jsem tam pak uz po kliknuti na "Mail" videl fakt schranku a v ni maily...
problem nastal ve chvili..kdy jsem zvolil "presmerovani mailu na adresu xxx"
schranka se deaktivovala a maily se NEpresmerovavaly...
znovu jsem tedy dal aktivovat, ale uz "s kopirovanim mailu na adresu xxx"
takze muj zaver, presmerovani, resp. kopirovani mailu funguje nejak pochybne

2milhauz: ty si to nejak poresil?
Faktem je, ze me to preposilani take nefunguje. Ani na gmail, ani na atlas, konci to pouze ve schrance na wz a nikam dale se to nepreposle (prestoze je to nastavene). Jelikoz mi to drive fungovalo, napada me, zda nemuze byt problem pouze u posledni dobe (1-2 mesice zpet) zalozenych uctu...
Taky mám nově založený účet a nefunguje. Trochu se obávám nastavit přeposílání natvrdo, abych o nějaký mail náhodou nepřišel.

Jo a co když nastavím trvalé přesměrování, přijdu o maily které už ve schránce mám?
Tak jsem zabil další 2 hodiny laborováním a bezvýsledně. Zkoušel jsem různé maily, dlouhé jméno s tečkou uprostřed nebo krátké bez tečky před zavináčem, různé domény (seznam a firemní) ale nikdy se to nikam nepřesměrovalo.

Přitom potvrzovací maily chodí OK, vždy jsem provedl aktivaci, zkusil i zrušení, vyčkání a znovu povolení přeposílání a nic.

No tak jsem nakonec rozjel odesílání mailu přes blueboard rovnou na seznam a tenhle mail ze stránky smazal. Ale je to škoda, když nefunguje ani POP3.

Je to nový účet, možná tohle bude stopa pro adminy. Jen jestli se tím budou chtít zabývat...
spis nebudou ;o)
Hmm, tak stále žádná odpověď čili asi máš pravdu. Asi je tahle funkce jen jako bonus pro staré zákazníky. :-)

Zřejmě zkusím odvážně nastavit přeposílání všech mailů natvrdo. Třeba aspoň tohle zabere.