Nefunguje nahravani souboru

Zdravim vsechny, snad to nebude hloupy dotaz, nejde mi nahrat zadny soubor na server, proste dam prochazet, zvolim soubor, jako vzdy v minulosti, vyberu, dam OK a nic, soubor zmizi z vyhled. policka a nic se nezmeni. Od doby, kdy jde vse pres phpWebFTP (nove prostredi) se mi toto stava, nyni uz potrebuji updatovat stranky, ale toto me brzdi. Dik za pomoc
na web nejdou nahrát další soubory pokud je překročena kapacita webu
Na aikidolitomerice.webzdarma.cz kapacitu překročenou nemáme ale i přesto se mi nedaří nahrát opravený soubor, který jsem z webu smazal a teď ho tam chci znovu nahrát :(
<HTML>2Martin: jak ho tam nahráváš? Jakou chybu to píše? Zkus ftp a pokud to nepůjde, tak sem zkopíruj ftp log.</HTML>
ahoj taky mi to nefunguje :( používám FTP ale zkoušela sem to i tady - nic... a navíc mi ty stránky ani nejdou upravit. Kapacitou by to bejt nemělo, navíc když sem smazala jeden obrázek už tam nešel dát zpět.
irmaaa: mám pujčenou věšteckou kouli, takže ti to hnedka řeknu ...
... ó, křišťálová koule, ukaž, kde je chyba! ... ano! děkuji ti křišťálová koule, problém bude v překročení kapacity.
A teď vážně: říká ti něco FTP log? Ne? Tak se zkus zeptat strýčka Gůgla. Pokud ano, tak se podívej na obsazený prostor, určitě tam tvůj problém bude a bude to překročení kapacity...
Zdravím všechny, mám ještě další teorii. Původní webftp uploadoval soubory přes http protokol, tudíž prolezl kdejakým firewallem či proxy. Tenhle nový phpWebFtp 3.3 sice zobrazuje obsah jako www stránku, ale uploaduje přímo přes ftp. Pokud jste někde za proxy či firewallem, kde je zakázaný ftp protokol, máte bohužel smůlu, stejně jako já v práci. :-(
Beru to zpět, přes IE mi to jde, ale ve firefoxu ne, takže budu muset nějak poštelovat nastavení proxy. Omlouvám se za mystifikaci.