Zase ta reklama

Zdravím,

vím, že tento problém se tady několikrát řešil. Spoustu příspěvků jsem prostudoval a podle některých jsem i provedl jisté kroky. Zde uvádím pár diskuzí, které jsem prostudoval.

faq.webzdarma.cz/otazka.php?13
http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=46912&t=46910
www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=40210&t=40203
www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=24637&t=24626
ds.mysteria.cz/fwz/wz-jak-ziskat-kod-reklamy.html
a další

Co jsem tedy udělal: V nastavení jsem nastavil reklamu nahoře a zadal název souboru reklama.php (tento soubor includuji do všech php souborů)
Do souboru reklama.php jsem vložil <!--WZ-REKLAMA-1.0-STRICT-->
Následně jsem tento soupor nahrál přes ftp na web.
Protože se reklama nezobrazila, opakoval jsem několikrát nahrání souboru reklama.php. Když to nešlo jeden den, opakoval jsem další, ... Teď už jsou to skoro 3 týdny a nedaří se mi pořád reklamu zobrazit.

Poradí mi někdo, co dělám špatně?

Díky,

Martin
Z reklamou neporadím,ale fotky si dej jinam,a pak je dávej jako absolut.
Nechapu. Kam jinam a jak absolut?
<HTML>>>Poradí mi někdo, co dělám špatně?
Nic, postupuješ správně. Nezbývá asi než trpělivě sem tam znovu nahrát reklama.php. V nedávné době jsem zakládala dva weby, u jednoho se mi banner vložil při prvním nahrání indexu, zato u druhého to trvalo taky několik týdnů...</HTML>
Já bych hlavně nerad, abych o ty stránky přišel. Za chvíli to bude měsíc. A zase nemám tolik času, abych každý den jen kopíroval soubor přes ftp.

Koukal jsem, že jiné stránky, které měly stejný problém a řešilo se to tady v diskuzích, už zmizely.

JInak to kopíruju střídavě přes ftp v Total Commanderu a přes správce souborů na wz.
Zkoušel jsem vložit reklamu na doméně czweb.org a také jsem neuspěl. Bohužel tato legrácka asi k Webzdarma patří. To, že stránky zmizely může také znamenat, že to přestalo bavit jejich zakladatele.
Tak jsem si pokusně založil doménu marcadek.euweb.cz nahrál tam tytéž soubory jako mám na marcadek.czweb.org a reklama tam byla okamžitě. Krom toho mám ještě tablo.czweb.org, kde je stejný problém s reklamou.

To vypadá, jako by byla chyba v robotovi.

2Thalia: Bylo by možné získat vyjádření admina nebo jiné osoby, která by měla k tomu co říci?
Reagoval jsem k textu ,nejspíš budu starší fotky umazávat´na Tvém webu.
MarCadek:
" Bylo by možné získat vyjádření admina..."
No řekl bych, že v 21 století je možné všechno, ale na splnění tvého přání bych moc nevsázel.

Podle mého dnes nejdou vkládat reklamy na czechian.net, czweb.org,chytrak.cz,nazory.cz,prodejce.cz,vyrobce.cz,web2001.cz - asi mají reklamní roboty pro tyto domény zrovna dovolenou.

Když se provádí registrace tak vlasně jediné,co, kromě doménového jméne, wz zajímá je kategorie a podkategorie stránek, v kódu reklamy se pak objevují proměnné gid a id. Když jsem si nechtěl vsadit na vyjádření admina tak bych si vsadil na to, že id a gid souvisí s tím jakou kategorii a podkategorii vybereš při registraci. Tedy pokud jsi při registraci domény marcadek.euweb.cz použil při registraci stejné parametry jako na czweb.org tak by mělo být id a gid v kódu reklamy stejné
Tak jsem cvičně na té doméně smazal soubor reklama.php, do kterého se reklama původně vložila. Nahrál ho tam znovu a reklama se už nevložila. Opakoval jsem nahrání několikrát a nic.
Tak asi kdo si jednou smaže reklamu, je odkázaný k budoucímu zániku.

A docela mi vadí, že podpora na tomto webu téměř neexistuje. Thalia sem sice občas něco napíše, ale čekal bych nějakou spolupráci s adminem.
2MarCadek: Jestli chceš, tak já bych ti jednu reklamu dal, protože mi se pro změnu zobrazují dvě a nevím co s tím. Chci docílit toho, abych měl na každé stránce reklamu dole, tak jsem ji nastavil na hlavní stránku nahoře (nastavení dole kolidovalo s include) a pak dal soubor reklama.php, který natahuju do každé stránky. Vše funguje perfektně, akorát na index.php se mi zobrazí ještě jedna reklama nahoře. Poradí mi někdo, jak se jí zbavit?
2Šeby : Já osobně na hide.wz.cz vidím jen jednu reklamu a to dole. Na všech stránkách. Tak by to mělo být v pořádku. A na sebetovsky.webzdarma.cz vidim reklamu jen na 1. stránce nahoře. Tak je asi vše v pořádku