FTP a hacker

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli nevíte proč se mi FTP připojuje sto let a když tam chci provést nějakou změnu, tak to trvá ještě déle. Připojení mám velmi slušné. A i když vypnu Firewall a podobné zapezpečení, tak to nepomáhá. Jsem připojený přímo, takže žádná proxyna tomu nebrání.

A k tomu vašemu Crackerovi. Nemyslím si, že to dělá násilným způsobem. Protože pokud je schopen prolomit i 20 místné heslo, tak se to tak dělat nedá. To by i na nějakém dvouprocesorovém dělu jelo nejméně rok.

Způsob číslo jedna: Máte v počítači nějakýho trojana, který mu to heslo potom pošle mailem

Způsob číslo dvě: Naboural se přímo na server WZ a tam si ty hesla obstaral

Způsob číslo tři: (je to jenom muj názor - nikoho tím neobviňuji) Je to zaměstnanec WZ, který se strašně nudí.

Jsou ještě další, ale tyto jsou takové reálné.

Hacker není člověk, který dělá tyto věci - zkuste si něco přečíst.
www.hack.borec.cz
>>To by i na nějakém dvouprocesorovém dělu jelo nejméně rok.

neni pravda. ani pri zkouseni pismenko za pismenkem, tedy aaa,aab,aac ...
pokud de o nabourani stranek, ke kteremu tady doslo, tak to se podle me stalo beznejm uzivatelum a pochubuju ze si davaj heslo typu DXZ5P3RLWlibAVkRpWQu
existuje velky mnozstvi pravidel jak eliminovat velkou case kombinaci

ad tvoje stranky: chtelo by to trochu zmenit barvy, vono se zlutej text na bilym dost blbe cte. a rek bych ze reklama v popupu porusuje podminky
>>existuje velky mnozstvi pravidel jak eliminovat velkou case kombinaci

Co jsem si tak pročítal fórum, tak se ten Cracker dostal na ty stránky i když měl heslo právě typu DXZ5P3RLWlibAVkRpWQu nebo dokonce přital různé znaky typu +*)§- atd.

No, jsu disgrafik a vím, že to není ono. Ale nemám čas to trochu vylepšit. Chystám kompletní renovaci. S tou reklamou si nejsem jist.