ftp, správce souborů, web -nejde

Nefunguje mi ftp, správce souboru a ani web. Adresa webu je siemensc65.xf.cz vždy mi to vyhodí chybu 403 nepovolený přístup. Dále když se chci připojit na ftp přes Total Commander tak mi to zase hodí chybu 530 login incorrect. No a přes správce souborů to zase napíše toto:
"Nemohu se přopojit k serveru siemensc65.xf.cz:21 s uživatelem siemensc65.xf.cz Zkuste to znovu ..." jediné co mi jde je přihlásit se na účet a na phpmMyAdmina. Takhle to nejde už od včera.
FTP: stejná rada, jako vždy: dej sem FTP log.
FTP log:
----------
Connect to: (02.04.2007 14:15:07)
hostname=siemensc65.xf.cz
username=siemensc65.xf.cz
startdir=/
siemensc65.xf.cz=195.122.194.233
220 ftp server ready
USER siemensc65.xf.cz
331 Password required for siemensc65.xf.cz.
PASS *
530 Login incorrect.
QUIT
rád bych se také připojil k dotazu. Mám prostor na http://cisteauto.kvalitne.cz a kdyz se chci jakkoliv připojit přes ftp, tak mi to hlásí login incorrect, když to zkoužím přes web ftp, tak mi to hlásí, že takový účet neexistuje a když se pokouším o zaslání ztraceného hesla, tak mi to také hlásí, že takový účet neexistuje, ale ve skutečnosti existuje a stránky jsou funkční. Když se pokusím si tuto doménu opět zaregistrovat, tak to napíše" Lituji tato doména je blokována, její registrace není možná. Zkuste prosím jinou "

Tak už si nevím rady. Děkuji za každou pomoc.
Daniel: buď máš špatné heslo, nebo problém na ftp serveru. Teď jsem zkoušel svůj účet na unas.cz a FTP jede.
Takže, psal jsem můj problém na podpora@webzdarma.cz odpovědi jsem se nedočkal. Opravdu mi nic nefunguje reklamu jsem zobrazoval řádně žádné podmínky jsem neporušil, heslo mám také určitě správně. Fakt
nevim proč to nejde. Na ostatní účty co tu mám se na ftp přihlásím bez problémů tak co se sakra děje.
Mám stejný problém mám web dj-repro.wz.cz ten nejde web se zobrazoval ale ftp nejde přez total cmd to píše login incorect a přez web rozhraní se sice přihlásím ale nemůžu nahrávat co se děje u webu stevedesign.wz.cz tam mi jde vše ale tady ne. Proč?
Mám přesně ten samý problém, na FTPčko se dostanu jenom přes webové rozhraní, přes Totala ani náhodou, stránky vyhodí chybu 404, přitom ještě včera všechno chodilo jak má...
Ahojky, taky chci aktualizovat a nemůžu, už od úterka to nefachčí.
Připojuji se jako vždycky, žádná změna. Žádný mail o porušení podmínek mi nepřišel.
Pomůžete mi, prosím?
bayla.wz.cz: bez dalsich informaci nepomuzeme. ja se taky pripojuju jako vzdycky (to znamena z toho co jsi napsal/a stejne jako ty) a funguje mi to. log ftp spojeni by byl idealni, chybova hlaska by taky mohla pomoct
taky mám stejný problém.. na webovém rozraní nejde nic nahrát ani smazat.. přes ftp clienta jsem smazala co sem chtěla,ale nahrát už mi nic nejde.. také mi to hlásí v průběhu přenosu nastala chyba a tak dale.. vazně me to celkem rozciluje.. chtela bych mít alespon pristup na stare webove rozhrani kde to fungovalo..tohle mi vadí, chyba urcite neni v heslu,jmenu nebo zrusenim webu.. nevim co mam delat.. poradte prosim
<HTML>2colisa&bayla.wz.cz: oba případy vypadají na překročenou kvótu. Obsazený prostor zjistíte z ftp logu, více viz faq.webzdarma.cz a Hledání ve fóru. Pokud to není prostorem, tak sem dejte log ftp spojení.</HTML>
Ani mně nejde cokoliv nahrát - správce souborů je prakticky kromě zobrazení zcela nefunkční :((((
No jo hele, překročila jsem to, mám 101,15%. Co teď? Dostanu naplácáno, nebo mám jít kleknout na hrách?
<HTML>2bayla.wz.cz: můžeš buď něco umazat a nebo si prostor navýšit na 150MB. Navýšení provedeš zapnutím zobrazování reklamní lišty (takže budeš zobrazovat jak banner tak lištu) v administraci v nastavení reklamy.</HTML>
Dííííky, PROVEDU!
A mimochodem co se stane až překročím těch 150 MB? Já sem totiž strašně nenažraná... :-D.
Tak tady zas napíšeš:

"Ahojky, taky chci aktualizovat a nemůžu, už od úterka to nefachčí."
:-) dobrý, jenomže já bysem ráda, aby to fachčilo, no... a abych nemusel anic mazat, víš co mi dá práce aby tam něco bylo?
150 MB je strop. Víc už nedostaneš. Buď se s tím smíříš, nebo si najdeš jiný hosting.
>> A mimochodem co se stane až překročím těch 150 MB?
viz zbi. zeby to stejny jako kdyz prekrocis tech 50 co mas ted? premyslej trochu hlavou.
Tak vidíš to Toníku, máš kaši na mlíku! :-D.
Takže jedem do stropu a pak asi budeme muset mazat, no... budu se prostě časem muset uskromnit, no, co se dá dělat :-(.
Mám stejný problém. A neni to místem, protože jsem tam ještě nic nenahrál. Přes FTP klienta se nemůžu dostat na svůj účet. Přes prohlížeč najedu do admina normálně. Hlásí mi to: Připojeno k webzdarma/220FTP Server ready/Password required for název domény.wgz.cz/PASS (hidden) - 530 Login incorrect/ Připojéní selhalo. Dávám tam ale dobrá heslo. Přes prohlížeč mě to na tohle heslo přihlásí tak nevim. Prosím poraďte někdo, jestli to víte. Moc děkuji.
Radek: pripojujes se k podnikatelskystit.wz.cz? jestli ne, tak je to tim
sry. Tady jsem to napsal špatně. Jo přihlašuju se na wz (wgz byl tady jen překlep)
ja mel na mysli to "Připojeno k webzdarma"