ftp, správce souborů, web -nejde

ahoj mám podobný problém. Mám registrované dva weby, oba wz.cz a jeden funguje bez problemu a na druhý se nemužu připojit přes ftp. Ale přes prohlížeč to jede. Nevíte někdo co stím je? Předem díky za radu...
Venca:
buď máš špatně nastavené parametry pro připojení na druhý web, nebo může být FTP přístup na druhý web zablokovaný a nebo je na serveru WZ něco špatně. To myslím, že je vše,co se k tomu s tím minimem informací dá říci
Mám ftp Filezillu a zapoměla jsem přihlašovací heslo. Můžete mi někdo poradit, jak to heslo získám zpět?
<HTML>2Darkness deStination: nech si poslat nové - http://www.webzdarma.cz/posliheslo.html.</HTML>
také jsem myslel,že parametry mám špatně,ale nastavení mám stejné jako na druhý web krom adresy a hesla. Zřejmě to bude chyba na straně poskytovatele,protože funguje vše ostatní kromě připojování jednoho webu přes FTP.
Venca: vsem to funguje ale tobe ne, zrejme za to muze wz... napis, jak mas nasteveny prihlasovaci udaje k tomu webu, kam se nemuzes pripojit (bez hesla), pokud to pujde, priloz log spojeni
nemůžu se připojit přes ftp ani na jeden wz účet.. vždycky mi to po chvilce napíše, že se připojení nezdařilo... nevíte někdo prosím v čem je chyba?
jinak stránky normálně fungují
Amna: vydrž, mrknem do křišťálové koule a potom ti řekneme, kde je chyba ...
Tonik: log:
220 ftp server ready
USER sdhdivisov.wz.cz
331 Password required for sdhdivisov.wz.cz.
PASS *
530 Login incorrect.

hostitel: ftp://ftp.wz.cz
Uziv.jmeno : sdhdivisov.wz.cz
Uziv. heslo :
zajimavé je že se bez problému přihlásím přes prohlížeč ale ne ftp klienta,
zuzikspagetka funguje bez problému

druhý web co mám je:
hostitel: ftp://ftp.wz.cz
Uziv.jmeno : zuzikspagetka.wz.cz
Uziv. heslo :
Venca:
>hostitel: ftp://ftp.wz.cz
je to jasný. Host má být sdhdivisov.wz.cz
Díky Tome.
Tvůj poslední příspěvek vyřešil i můj problém.
Teď sem to do ftp klienta zadal tak jak si to napsal a jede mi to.
Vyplňoval sem to takhle:
Server nebo Url: wz.cz
Jméno uživatele: podnikatelskystit.wz.cz

Teď jedu tvůj postup:
Server nebo Url: podnikatelskystit.wz.cz
Jméno uživatele: podnikatelskystit.wz.cz
--No a teď mi to jede bez problémů--
Moc díky Tome.
Mám ten samý problém. Přes ftp se nejde připojit a hazí to 530 inccoret login.
Na web se sice přihlásím ale nemohu dělat naprosto žádné úpravy, zkrátka to nefunguje.
Sjerp: mas ten samy problem, ktery uz je tady vyresen? a proc to sem teda pises?
zdravím, nejde mi připojit na web. pořád mi to píše Nepovolený přístup!. Nevím co mám dělat. Přes ftp v comannderu se připojím, ale na mou web adresu ne
Co pročíst toto vlákno? Věř funguje to!
Díky Tome za pomoc. Jen mě zaráží že druhý web funguje se zadáním Hostitele jako ftp://ftp.wz.cz ale co na tom sejde ještě jednou díky moc
>> druhý web funguje se zadáním Hostitele jako ftp://ftp.wz.cz
to je jenom otazka casu. byt tebou, tak to hned opravim.
Ja mam novej web a nefunguje mi spravce souboru-Pise to neplatnou stranku (stranka nebyla nalezena)...Nechapu cim to je:(:(
Díky, prubnu to:-)