problém se správcem souborů

dobrý den, nemohu se dostat do správce souborů
chtěl sem nahrát větší soubor...ten se mi tam nenahrál a od té doby se mi správce souborů nenačte...(jen hrozně dlouho načítá ale pak se to zastaví)
co se s tím dá udělat? děkuji za radu
FTP
nemůžu se tam dostat nijak ani přes ftp
Ukaž FTP log.
dobry den,

bohuzel se nemohu dostat do spravce souboru. Po prokliku odkazu v adminu se mi objevi hjlaska, ze "stranku nelze zobrazit".. bohuzel s timto linkem mam problemy jiz delsi cas a stale nefunguje tak jako drive..
diky za odpoved

PH
Petr Hanisch:
1. Naboural ses do cizího vlákna.
2. Ve tvém příspěvku není žádná otázka.
3. Odpověď už tu je: nepoužívej Správce souborů, použij FTP.
Zkousel jsem se i jine prohlizece a dostat se na spravce souboru je opravdu nemozne. pokud tento odkaz neni funkcni, zajima me proc je tento odkaz v nabidce pritomen. Editace je zrejme stejne mozna jen pres FTP, coz me moc netesi, nebot FTP klienta na svem pocitaci nemam a zrejme mit k dispozici nebudu jeste nejaky cas.. Jak tedy jinak editovat sve stranky ?
to zbi:

1. cizi vlakno ale stejny problem
2. zkus precist jeste jednou - mam problem se spravcem souboru to je myslim dostatecny duvod psat do teto konfery ne ?
3. nemam bohuzel na tomoto pocitaci pristup k FTP .. proc je tu odkaz Spravxce souboru, ktery nefunguje ? jak se odstat k editaci stranek pokud nemam FTP ?
Možnosti, jak editovat stránky jsou dvě:

1. Správce souborů - nějak nejunguje, uživatelé si stěžují. Nezbývá než čekat až (jestli) se někdy opraví.
2. FTP (FTP client se dá třeba i doinstalovat do prohlížeče Firefox jako add-on: FireFTP).

PS. TEORETICKY by sis mohl napsat vlastní file manager v PHP (s omezením 2MB na přenesený soubor).
mám stejný problém. přes ftp se mi mrší češtin
Když máš úplně stejný problém, tak proč ho psát znovu? Stačí přece počkat až se ÚPLNĚ stejný problém vyřeší pro původního tazatele.

Správce souborů se tu řeší každý den. Kdybys pohledal ve fóru, nenašel bys nic jiného, než co jsem ti napsal. Na otázku PROČ Správce nefunguje tu nikdo nezná odpověď.

Opravdu jsou jen 2 možnosti Správce nebo FTP. Nic víc nevymyslíš. TEČKA
diky za info...

ad 1) bohuzel nefunguje uz hodne dlouho .. a cekat az se spravi ( zda vubec nekdy) to je bohuzel velmi neprijemne a pro me nyni velky problem

ad 2) zrejme mi nezbude nic jineho, to me ale spravce site zabije..

prepdokladam, ze pokud nejsem jediny, kdo tu ma problem se spravcem souboru, a zaroven nepouziva FTP ze se to bude resit nebo se mylim ?
co je ftp log
ten ftp log něco vyjede ale hned to zmizí protože mi to hodí
"příkaz PORT selhal!"
<HTML>2Ares: zapni si pasivní režim, viz faq.webzdarma.cz.</HTML>
Mám problémy s nahráním stránky na web. Přes phpWebFTP verze 3.3 to nejde a přes FTP se mi nedaří připojit. mazat stránky jdou, ale nedají se nahrát nové. Děkuji za odpověď
Nechce se mi to psat znova takze jine tema... http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=46205&t=46205 tam uz sem to jednou psal... PS: TC=Total commander
PPS: spravce souboru je stejne naprd. Naprosto nevhodny pro upload vice souboru (kopirovat tam napr. 20 souboru jeden po druhym je hooodne na dlouho)