Reklamy v "iframu" :(

Dělám stránky a pracuji většinou v iframu, takže reklama se mi jakoby ukazuje na úvodní stránce, což je dobře, ale když se reklama dává na každou stránku, tak to vypadá blbě, podívejte se se sem: http://sairussweb.wz.cz doufám že se mi dostane k brzké odpovědi
odpovedi na co? nevsim sem si, ze ses na neco ptal. a co by sis jako k te odpovedi predstavoval, ze dostanes?
Odpověď je jednoduchá, nepoužívej iframe ;-)

Nešlo by to udělat tak, že bys měl reklamu v jednom souboru, který bys iframem házel dolů na všechny stránky kromě úvodní? Chce to nějaké inteligentní nastavení v Administraci. Ale samozřejmě je iframe prasárna, když na WZ můžeš k témuž účelu použít php include.

btw, aby ses zbavil těch reklam, co se už vložily, je třeba naházet všechny stránky znova z harddisku na účet...
v tvém připadě bych to řešil tak, že přidáš footer.php a do něj necháš vložít reklamu........
Jsem ochoten ve volných chvílích napsat phpko na hromadné osdstranění reklam ze souborů. Mám to spáchat nebo to nebude nikdo chtít?
Já bych to bral
Marek: určitě jej sesmol. možná se mi někdy může hodit ;) zatím to nepotřebuju.
Reklamy by si každý měl řešit sám, zas taký problém to podle mě není, chce to jen trošku myslet.