Dvojitá reklama

No já sice chápu že reklama je potřebná a jsem ochoten ji na stránkách mít, ale teď tam mám dva proužky hned pod sebou a nevím proč.
Mám nastaveno zobrazení reklamy v horní části první stránky, mám na příslušném místě vložený kód.
Jenže reklama se zobrazuje ještě jednou nad tím, když se podívám do zdrojáku tak zjistím že dokonce je v hlavičce!
Už to je v pořádku, ale bylo to hodně zajímavé :-O
Asi se zbláznil reklamní robůtek ;)
Tak teď jsem změnil nastavení ze zobrazení jedné reklamy nahoře na zobrazení reklam dole na všech stránkách a mám na úvodní stránce 4 reklamy. 2 nahoře těsně pod sebou a další dvě dole, z čehož jedna není úplně na konci ale vecpala se mi do textu. No tak to teda nevím ... . .. ..
Tak sa mrkni do zdrojáku, všechny ty reklamní kokotiny vymaž, a ona se ti tam pak sama vloží správně. A pak ten html kód k té reklamě hoď za <body> a uvidíš, že budeš mít po starosti. Já sem ji taky původně měl v hlavičce a gvůli tomu mi správně nešla čeština a dělalo mi to fůru problému, a jak sem si to hodil z hlavy do těla, tak bylo po problémech. Navíc si to můžeš v tělu i fšelijak formátovat, tím myslím centrovat, umísťovat atd.