Problém s mysql

Dobrý den, na stránkách http://ladycroft.wz.cz máme umístěno forum. Už od včerejšího večera nefunguje z důvodu problému s připojením do mySQL. Myslel jsem, že by to mohl být problém našeho účtu, proto jsem si vytvořil účet http://ladycroft.nazory.cz , kde jsem chtěl forum přesunout. Bohužel i tam je problém s mySQL.

Tímto bych chtěl požádat o zrušení účtu http://ladycroft.nazory.cz.

Ale k dotazu. Co mohu dělat pro to, aby databáze opět fungovala a forum bylo v provozu?

Děkuji za odpověď
na WZ je omezen pocet pripojeni k db a pocet dotazu (8000) za hodinu. kdyz tam mas phpBB2 tak o vycerpas za 20 minut, ne-li driv

btw, porusujes podminky zobrazovani reklamy, uvodni stranka bez obsahu je zakazana
Myslím, že když mi to píše toto:

Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'ladycroft'@'aya-sh2-6.customer.vol.cz' (using password: YES) in /3w/wz.cz/l/ladycroft/phpBB2/db/mysql4.php on line 48

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /3w/wz.cz/l/ladycroft/phpBB2/db/mysql4.php on line 330

Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /3w/wz.cz/l/ladycroft/phpBB2/db/mysql4.php on line 331
phpBB : Critical Error

Could not connect to the database

tak nebude problém v překročení nějakého limitu...
a mas vubec dobre vyplneny prihlasovaci udaje k DB? sou jiny nez login na ucet WZ
to forum už na těch stránkách je přibližně rok a půl a šlo v pohodě, občas sice to vypadlo, ale tak na hodinu, max. 2... ale teď už to je více jak celý den...
problém s tým mám aj ja- údaje musím mať vyplnené dobre, bez toho by to asi nešlo vôbec. všimol som si ale, že že mi prístup web zamieta hneď po tom, čo sa mi pootvára X okien so všeliakou reklamou.zrejme v počítači budem mať nejaké vírusy- nemohlo by to byť niečo s tým spojené?
to nebude problem s nejakym prekrocenim taky mam ten problem nemuzu ani do phpmyadmin tak co s tim je ?
Ma pravdu, proste NEFUNGUJE.

Ze skriptu se NEJDE pripojit.

Kdyz se chci do DB podivat manualne, tak se na mysql.wz.cz normalne prihlasim - databaze - //nazev databaze//- A VRATI ME TO ke kroku po prihlaseni= databaze - //nazev databaze// - databaze - //nazev databaze// - databaze - //nazev databaze//
A muzu pokracovat furt dokola. Trva to uz celkem dlouho. Doufam, ze to je docasna chyba.
>> mysql.wz.cz normalne prihlasim - databaze - //nazev databaze//- A VRATI ME TO ke kroku po prihlaseni

povol cookies, vypni firewall a skus to znova
cookies mam samozrejme povoleny, FW vypnutej a stejne nic. a zacalo to delat az kdyz mi to prestalo jit i ze skriptu. pro doplneni, databazi mam na uctu tercie-gvid.wz.cz , tedy ne na tom, na jakym jsem ted prihlasenej.
myslim, ze by bylo dobre, aby aspon nekdo z WZ napsal, jestli je chyba na strane WZ nebo u me(o tom pochybuji, skripty jsem nemenil), a pokud u WZ, tak jestli se to resi. napsat to zabere 20 vterin...
no chyba u nas neni protoze to by si byl sam ale je nas vice
asi by bylo dobry napsat jim mail, tady na nas evidentne kaslou
Taky bych se chtěl přidat ... z nějakého neznámého důvodu mi přestalo fungovat fórum. Původně jsem si myslel, že je to tím, že jsem si přidal ten reklamní proužek na těch dalších 100 MB prostoru, zkusil jsem PHPBB přeinstalovat a stejně nic ... ani se mi nezobrazí úvodní stránka, prostě čistě bílá jak padlý sníh. A nefunguje mi ani administrace. Když jsem vytvořil novou databázi, tak se to rozchodilo, ale asi tak na minutu a pak to už zase nefungovalo, rád bych, kdyby to už tu někdo vyřešil ať vím, co s tím mám dělat ...

Dík
Geogee: ty se můžeš přidat, ale úplně někam jinam ...
říká ti něco slovo Vyhledávání?