NEvalidni lišta XHTML 1.0

Zdravim. Prestal sem mit validni web kvuli reklamni liste kde chybi entita za & u odkazu na "Online sázky". Drive validni byl.

Otazka na adminy: neslo by s tim neco udelat?
ona je ta reklama nevalidní i díky tomu, že je v DIVu zarovnaná na střed pomocí algin ale to by se mělo řešit přez css (kaskádové styly) nebo místo toho napsat style a zarovnání na střed (nevim jak se to zapisuje v kódu stránky páč to řeším pomocí externího souboru css)

jinak stránky mám validní v XHTML 1.1 ale ta reklama mi to kazí ...
<HTML>2Rudas: ale Rellik mluví o liště, ne o banneru. Jestli chceš xhtml validní banner, tak ho nech vložit pomocí <!--WZ-REKLAMA-1.0-STRICT--> (viz podmínky).</HTML>
<HTML>2Rellik: admin o tom ví, předpokládám, že to brzo opraví.</HTML>
Doufám, že to opraví hodně brzo.
Taky jsem dnes zkoušel Validitu stránek a právě na té liště mi to zkolabovalo, nejprve jsem hledal chybu u sebe, ale pak jsem si všiml, že je to v té liště. Stačilo by do skriptu, který vkládá reklamu opravit
pid=32705&bid=1889
na
pid=32705<B>&</B>bid=1889
pid=32705&bid=1889
na
pid=32705<B>&</B>bid=1889

Nááááářez!
A nestačilo by jenom
pid=32705&bid=1889 ?
<HTML>No ono vůbec nejlepší by bylo pid=32705&amp;bid=1889 ;-)</HTML>
Thalia: Hele, jakto, že tobě to HTML entity nepřevádí? :)
<HTML>2Tom: ale převádí ;-)</HTML>
Tý jo, to je dobrej fígl ;)
&amp; To si musim zapamatovat :)
4Thalia: Hmmm,když víte, jak to opravit, proč už to dávno není?
Díky té liště nemohu získat certifikát validity. Jak mohu takovou stránku nabídnout klientovi?
O chybě se sami můžete přesvědčit po kliknutí na validační odkaz na mých stránkách (dole). Dost dobře nechápu, proč pouštíte do oběhu nevalidní kód. To nejste schopni jej nejdřív ověřit?
<HTML>2Big_G: Proč už to dávno není? Nevím, nemůžu mluvit za admina. Zřejmě momentálně řeší něco důležitějšího.
Taky mám otázku - proč nedodržuješ <a href="http://www.webzdarma.cz/podminky-reklama.html">pravidla zobrazování reklamy</a>?</HTML>
Big_G: "Díky té liště nemohu získat certifikát validity. Jak mohu takovou stránku nabídnout klientovi?" to si děláš srandu, ne? Kvůli jedné sporadické chybě, která na design nemá sebemenší vliv, se žádný zákaznk nezblázní. Já byhc viděl ten problém spíš jinde.

btw: cschznojmo1.wz.cz tohle chceš nabídnout záazníkovi? Já bych to teda nechtěl ...
>> Díky té liště nemohu získat certifikát validity. Jak mohu takovou stránku nabídnout klientovi?
pokud nevi, co to je validni kod, bude mu to jedno. pokud to vi, bude schopen pochopit, ze chybu zpusobuje reklama a ze to neovlivnis
4Thalia: Nejspíš momentálně řeším něco důležitějšího.
4Tom: Já bych zase nechtěl ten tvůj manuál.
4 Tonik: Může být. Ale nemusí. Klient prostě kdesi cosi zaslechl a těžko mu vymluvíš, že to není tvoje chyba. Zvlášť, když má něco platit.
<HTML>2Big_G: tak klientovi řekni, že na freehostingu nemůžeš zaručit validitu toho, co tam poskytovatel vkládá výměnou za poskytnutí prostoru. Nebo stránky umísti jinam. Možností, co udělat je přece víc. A co se týče reklamy - abys pak místo nevalidity nemusel vysvětlovat neexistenci webu ;-)</HTML>
Big_G: já ho taky nikomu nenutim.
no a i když jsem OT: změň si tam aspoň písmo, v Linuxu je to tak mrňavý, že jr to absolutně nečitelný...