nefunguje index.html a vůbec nic

když zadám adresu mé stránky, tak se mi zobrazí oznámení, že stránku nelze zobrazit, protože soubou index.html neexistuje nebo není umístěn správně. jenže já ho mám a je umístěný hned na začátku adresáře!
nevíte co s tím?
case sensitive?
možná jsem udělala chybu hned při přihlašování na ftp? jenže kam se píše jméno souboru index?při přihlašování nebo až později?
index.html je jméno souboru. žádný přihlašovací údaj... index.html si vytvoř u sebe na hadru, a na web ho pouze zkopíruj.

Pokud máš problém s přihlášením přes FTP, tak se podívej to toho vlákna hned vedle, které se trochu změnilo v chat :)
pořád mi to píše nepovolený přístup!
"pořád mi to píše nepovolený přístup!"
zase další výkřik do tmy...

Napiš, jaké přihlašovací údaje zadáváš. (heslo samozřejmě ne)
<HTML>Mike: imho nemyslí ftp, ale tu hlášku co se zobrazí po zadání adresy

2tera: co třeba udělat printscreen ftp klienta, abychom viděli to co ty?</HTML>
název připojení sokol- vesec
server sokol-vesec.wz.cz
jmeno uživ. sokol-vesec.wz.cz
a heslo
je to v pspadu...................už nevim co dál(((( pomoz plís
2thalia-netušim jak se to dělá, ale máš pravdu, myslím ten nápis po zadání adresy na webu a ne v ftp.ale je možný, že chyba se stala už tam
>> Thalia: já vím, že nemyslí FTP - můj dotaz měl hlubší smysl - akorát už nevím jaký :-(

>> Tera: musíme se tedy řídit tím, co je jasné. Na tvém webu není soubor index.html / index.htm nebo index.php, který se automaticky zobrazí po zadání Tvé adresy.

Možné řešení: jestli tam opravdu není, nahrej ho tam :)
Je také možné, že máš chybu v názvu: musí být malými písmeny

Asi sem na to FTP narážel proto, abych se přesvědčil, zda-li si tam ten index opravdu nahrála.
mnojo........jenže jak se tam ten soubor nahrává, mě to nějak nejde. já dám nejdřív připojení na ftp, tam napíšu vše potřebné pro přihlášení na ftp a pak dám Připojit. a červená se změní na zelenou, takže je připojeno, jenže pak nevím co dál dělat, kam co nahrávat.........................
Tak jestli seš připojená, tak už si za vodou :-)
Pokud máš Totalcmd, tak v jednom okně je tvůj kořenový adresář na webu-označený nulou (0), a v druhém tvůj disk. Takže si tam najdeš ten index, kterej si právě vytvořila, a zkopíruješ na web (prostě soubor přetáhneš myší) :)
DííííííííííííííííííííííííííKY!
Už JSEM HO TAM NAHRáLA.I LOVE YOU
Vytvořil jsem si stránky v office publisheru, pomocí ftp-commandera jsem nahrál stránky na webzdarma a stále mi to píše NEPOVOLENÝ PŘÍSTUP! a přitom, když se zaregistruji a dám složku SPRÁVCE SOUBORU, tak tam mam tu stránku upnutou a odtamtud ji spustim, dokonce tam je i reklama! můžete mi poradit, kde je chyba? index.html tam mam :-( adresa je: mozaik.wz.cz DIK!
jj.měla jsem ten samej problem s ftp v pspadu.a pak to najednou šlo,prostě jsem to zkusila víckrát.jj a hlavně jsem změnila všechny velký písmena na malý a přípony mám taky malym .html
ok dík tera zkusim to, snad to půjde....
já tomu vůbec nerozumim!