nejde mi zaregistrovat

Dobry den

chcem umiestnit kamosovi stranku na tento server. zaregistrujem sa, vsetko prebieha normalne, ale po overeni e-mailovej schranky vypise toto

* Nepovolený obsah pole "subdoména"! Zadejte prosím řetězec složený pouze z malých písmen a číslic. Využít můžete i pomlčku, ale ne na první nebo poslední pozici.
* Taková doména není v nabídce. Hmmm ...

to ja ale blbost, lebo ako domenu som daval LEN male pismena, ziadne pomlcky ani cisla, a doménu som dal "chytrak"

cize adresa bola v tvare "xyz.chytrak"
robil som to 3 razy, stale to iste...diky.
<HTML>Použij <a href="http://www.webzdarma.cz/forum/search.php?f=1&globalsearch=1&date=180">Hledání</a>.</HTML>
Přidávám se: mám jiné adresy k zaregistování. pouze malé písmena, zkoušel jsem i jiné za tečkou(wz.cz; unas.cz;) výsledek vždy stejný:
=Nepovolený obsah pole "subdoména"! Zadejte prosím řetězec složený pouze z malých písmen a číslic. Využít můžete i pomlčku, ale ne na první nebo poslední pozici.
Taková doména není v nabídce. Hmmm ...=
Hmmm, tak je asi chybička mezi klávesnicí a židlemi, že...
<HTML>Použils to <a href="http://www.webzdarma.cz/forum/search.php?f=1&globalsearch=1&date=180">Hledání</a>?</HTML>
Tak najprv k hladaniu POLOPATE. Funkcia hladanie sa pouziva tak, ze do kolonky "Hledat:" napiseme slovo, prip. slovnu frazu, ktooru chceme hladat. Ja som zadal "Nepovolený obsah pole" a docital som sa ze odkaz, na ktory treba kliknut v maily, nemoze byt zallomeny. Takze ja by som ho radsej skopiroval rovno do prehliadac
a.
Požil jsem Hledání... a doporučuji to i Vám. Zoufalců je tam více. Dnes jsem to zkoušel opětovně a stav je stejný. Doporučuji si v klidu přečíst tuto chybovou hlášku: Nepovolený obsah pole "subdoména"! Zadejte prosím řetězec složený pouze z malých písmen a číslic. Využít můžete i pomlčku, ale ne na první nebo poslední pozici.
Taková doména není v nabídce. Hmmm ...
Co je to podle moderátora "subdoména"? Třeba bojujeme s něčím imaginárním. Děkuji.
<HTML>Takže jsi zkoušel všechny rady (smazat cookies, smazat cache, použít jiný prohlížeč, jiný email, jiného emailového klienta, odkaz místo kliknutí zkopírovat a vložit do url ručně...)? Pokud ano a přesto se ti registrace nepovedla, tak jako poslední možnost jsi jistě našel nabídku napsat mi e-mail. Já s registrací žádný problém nemám.</HTML>