což takhle dát si crona

neuvažujete zřízení crona na wz?
na co? aby stovky lidi zatezovali WZ neoptimalizovanej skriptama spoustenejma kazdejch 30 vterin?

webcron.org ti nestaci?
na nestačí, webcron.org spouští každou hodinu, a mě by se hodilo, alespoň každejch 10 minut
to mi prosimte rekni na co
Beztak nějakej spamovací skript, nebo tak něco :)
Souhlasím s Mikem, cron je tady dle mého názoru úplně zbytečný.

BTW: pokud máš dostatečnou návštěvnost, tak to napoj na každé otevření stránky ;)
no na zjišťování stavu icq a na následnou statistiku
>> no na zjišťování stavu icq a na následnou statistiku
Koho? Sebe nebo jinych? Nevidim zadny rozumny duvod proc kontrolovat kazdych 10 minut stav ICQ na web strankach. Trosku to rozeber, protoze toto mi pripada uplne k nicemu.
no tak zrovna hlidani icq stavu je neco co by WZ docela zatizilo, obzvlast pokud tim chces prudit kazdejch 10 minut (vsadim se ze kdyby to bylo mozny tak bys to dal klidne i na 1 minutu)
no každou minutu by mi přišlo docela zbytečný, ... no, ale celkem je zajímavý vědět, kdo třeba je kdy na icq a tak zjistit jeho životosprávu, ... pochybuju, že by WZ bylo stažením jednoho obrázku (15x15px) každejch 10 nebo 5 minut tolik zatěžovaný, jediná výhoda WZ je v tom, že nejsou zablokovaný úplně všechny perspektivní funkce jako je tomu na jinejch freehostinzích, ... fakt je, že by lamy spouštěly nějaký neoptimalizovaný skripty
keyco: statistiku ti může dělat i icq klient. Proč zatěžovat server?
Non_E: co? jakej? kde?
co?... ICQ klient
jakej? ... třeba Miranda IM
kde?... tady: http://www.miranda-im.org