Nezobrazuje se obsah stránek

Čau lidi,
mám index.html, který je rozdělený na 2 rámce (frames), po nahrátí stránek na webzdarma.cz se po načtení stránek objeví pouze reklamní baner.
Reklama je nastavena na tak aby byla nahoře ale i když ji dám na všechny stránky je to stejné.
Než jsem nahrál nový obsah webu měl jsem tam jenom jednoduchý index že se na webu pracuje a tam to fungovalo.
Zkoušel jsem i návěstí na reklamu přímo do framu a taky nic.

Nevíte někdo čím by to mohlo byt?
<HTML><a href="http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?14">FAQ</a></HTML>
to je sice pekné ale toto už sem taky zkoušel
a nic
<HTML>To je nejen pěkné, zároveň je to i správné řešení. Když jsi to zkoušel, tak jakto že máš reklamu vloženou v indexu? Když používáš rámy, nesmí být vložená v indexu. Změň nastavení a reklamu z indexu přesuň do souboru, kde chceš, aby se zobrazovala.</HTML>
"návěstí na reklamu" Co to proboha je? Zase nějaká novinka?
Máš dvě možnosti:
1. použij návod od Thalie
2. Nepoužívej rámy
tak
1. reklama do indexu se dala sama já sem ji z tama smazal do nastavení rpo reklamu napsal kam se má dat a stejně to bylo pořád to samé
2. musel sem z indexu odstranit kod baneru ručně a vložit ho do soudoru kam jsem chtěl jinak to pořád ukazovalo jenom reklamu

problém byl v tom že se váš html kod sám vložil do indexu nepomohlo ani znovu nahrani "čistého" indexu a nastavení na jiny soubor, pořád se to sr... do indexu