nahrávání přílohy ke stažení

nevím čím to je, ale potřeboval bych nahrát asi 100MB soubor ke své
stránce, aby byl možný stáhnout, problém je, že pokaždé před ukončením
stahování na server se objeví hláška - soubor nemůže být nahrán,
zkoušel jsem i menší objem dat, ale je to vždy stejný, pokud nahrávám zkomprimovanou jednu položku, nahraje se bez problémů a jde i posléze
ze stránky stáhnout, pokud chci na server nahrát zkomprimovanou
složku, která obsahuje více souborů, nedojde k přenosu na server.
V čem je problém?
Děkuji za odpověď.
Limbonic
a mas na to dost mista?

PS: WZ neni download server, obzvlast u tak velkyho souboru se ti to bude pekne sekat
mám 150MB prostor, ale zkoušel jsem i menší, třeba jenom 6MB, soubor
se nějakou dobu přenáší, což je vidět na modemu, ale pak mi to vypíše,
že soubor nemůže být nahrán.
Potřeboval bych poradit od někoho, kdo má s tímhle zkušenosti,
myslím na tomhle servru.
limbonic: "...což je vidět na modemu..." tak tlačit 100MB skrz modem asi nebude to pravý. Být tebou, tak na ten 100MB soubor využij nějakou službu, která je k tomu určená (uschovna.cz a spol.) a na soubor se odkazuj.
to je mi taky jasný, že tam nacpat 100MB nebude sranda, proto jsem taky zkoušel menší objem dat, např. těch 6MB a ani to není schopen server nahrát. Proto jsem se ptal, kdo má s tím zkušenosti a ne aby mi tu někdo
radil nesmysly, úschovna je jenom pro dočasné uschování dat.
Najde se tu prosím někdo?
Děkuji.
<HTML>Ok, takže zkušenosti. Daří se mi nahrát i velké soubory. Když má okolo 20MB, tak ho většinou nahraju hned napoprvní. U větších mi to padá, ale Krusader mi umí upload napojit, takže nahraju i větší soubor.
Ovšem chce to trpělivost a další zkušenost praví, že se stahováním to potom taky není slavný, rozhodně musíš použít nějaký program, co umí obnovit download, protože to imho bude padat. Jak už bylo řečeno, takhle velký soubor bych dala na server k těmto účelům určený (rapidshare a spousta jiných).</HTML>
děkuji, konečně smysluplná odpověď. Mohl bych ten soubour ke stažení rozdělit třeba na 4 části po 25MB, ale zarazilo mě právě, že jsem nebyl schopen na server nahrát i menší soubor než byl ten uváděný 6MB, těch pokusů jsem samozřejmě dělal víc, může být rozdíl i v použité komprimaci?
>> může být rozdíl i v použité komprimaci?
soubor jako soubor
no dobře to je pravda, ale zkusil by někdo teda na svůj server přenést třeba od 10-20MB a napsat mi jestli to teda jde nebo ne
děkuji
<HTML>Nestačí ti, že jsem ti psala, že mi to jde? ;-) Ale ok, zkusila jsem to teda i teď a soubor 15MB jsem nahrála na jeden pokus (čas jsem nesledovala, ale do 5 min určitě). Takže to jde.</HTML>
díky, ale proč to nejde mě, nahraju max. do velikosti 3MB, potřeboval
bych zjistit co dělám špatně,
na internet se připojuji přes kabelovku, takže přenos pomalý nemám,
proč se mi nejdřív soubor nahrává a po nějaké době mi vypíše, že nemůže být nahrán, ale proč to už se nedozvím
<HTML>Možná by se hodilo vidět log toho neúspěšného nahrávání.
A co třeba zkusit jiného ftp klienta?</HTML>
zkoušel jsem total commander, ale to jsem se ni nepřipojil, tak to přenáším přes klienta tohoto servru, můžu vám poslat screen, teď jsem zkoušel zase ten 6MB komprimovanej soubor, pro jistotu jsem vypnul i Kerio Firewall, ale je to pořád stejný
jestli to delas pres webftp na wz, tak tam je omezena velikost souboru (nevim kolik, ale rekl bych 5MB). budes muset pouzit normalniho ftp klienta. ze se ti nepripojil? asi delas nekde chybu
<HTML>Jak nastavuješ to připojení přes TC? Jinak - přes správce nahraješ max. 5MB soubor, takže tudy cesta určitě nevede. Myslela jsem, že to nahráváš přes nějakého klienta.</HTML>
děkuji, konečně jsme se dostali k tomu co dělám špatně, můžu se zeptat jakého klienta používáš ty?
<HTML>:-)
Ve windows Total Commander, v linuxu Krusader. Ani v jednom nemám problém, ale TC tuším neumí obnovu uploadu, takže tam to bude o něco horší. Teď to nevyzkouším, mám doma jen linux. Zkus případně i několik klientů a uvidíš.</HTML>
kdyz jsme u klientu - FileZilla to jisti (samozrejme po TotalCMD) http://filezilla.sourceforge.net/
děkuji za odpověď
zkoušel jsem total commander, ale bohužel mi to vždycky vypíše, že spojení se nezdařilo
pak jsem si stáhnul tu FilleZillu, ale nevím co napsat do kolonek
úživatel a port
host: limbonic.wz.cz
uživatel: limbonic.wz.cz
heslo: *
port: 21
pasivní mód: ano
tak děkuji všem, že jste mi věnovaly svůj čas, FilleZillu jsem
podle návodu nastavil a už se mi podařilo přenést 10MB za
cca 3 minuty, je fakt, že server dost často vypadává, ale to už je
jiný problém.
Takže ještě jednou díky.