adminům - poznačit vyřešené thready?

Poměrně dost procházím tohle fórum. Při procházení mě napadlo, že by třeba autor mohl poznačit thread jako vyřešený. "Radiči" by se pak nemuseli probírat hotovými věcmi. Možná je to úlet. Taky by ho mohl poznačit jako "nekonečný" - třeba ten "kolik vám je" :-) nebo jako nedořešený např s číslem obtížnosti (odhadem). Ale to je moc práce a nárok na zřizovatele threadu. Nic. Byl to jenom nápad..
Ty voe, tu už by každý thread mohl mít svého moderátora :)) Imho úlet, ač na první pohled se jevící zajímavě... :)
Jo, to říkám, že je to kravina.... ;-)
<HTML>teoreticky to mozne je, ale ne vzdy je tu nejaky moderator a ja sam vsechny thready neprochazim, hlavne ne ty ktere se opakuji 10x tydne
navic neni reseni jako reseni a jestlize jeden prijde z resenim na 10 radku a druhy to umi udelat optimalizovane na 3 je to tezke rict od ted vyreseno</HTML>
Richard: Minimálně ještě jeden moderátor by se každopádně hodil. Chápu, že mira na to nemá moc čas, takže jsi na to asi sám, jestli se nemýlím(?) ...
Nenašel by se někdo důvěryhodný, uspokojivě odborně zdatný, co má trochu času, chuť radit a moderovat a vůbec být všeobecně prospěšný? ;)
Tady, já mám "kdo má zájem".. :-) Néé, to je vtip.... I když....
miniBB foumu na to má pěknou funkci "uzamčení fora"

hanyZ: je tu ještě moderátor "podpora webzdarma.cz"
<HTML>tak uzamcit thread pokud myslis tohle muzu takze tak ze html kodem zabranim dalsimu zobrazeni stranky od meho prizpevku ;) jednou se mi to omylem povedlo :-P jinak stopnout forum jde i tohle</HTML>
Richard, já jsem to myslel tak, že když je autor dotazu spokojený, tak by tam něco zaškrtnul, že je to jako dostatečně vyřešené. Pak by se třeba dalo vyhledávat mezi vyřešenými a podobně.
<HTML>V tom pripade by se musel autor nejak originalizovat, nebo by se ho diskuze php muselo zavest prihlaseni, aby bylo zrejme ze autor threadu ma pravo thred uzavrit... ale ja myslim ze ve strasich prizpevcich se z drtive vetsiny vsechno vyresilo</HTML>