Časový limit spojení vypršel !

Zdravím, už jednou jsem o tomto problému psal, a nakonec se povedlo se připojit asi po dvou dnech. ale další den už mi to opět nefungovalo a total commander mi psal hlášku Časový limit spojení vypršel. Mohl by mi někdo poradit jestli je to tím že můj total commander 7.0 je v beta verzi, nebo je opravdu problém v připojení na wz. Teoreticky by mi to nevadilo, ale připojení přes klienta v exploreru je také téměř nemožné. Pokaždé než stihnu vůbec nahrát nějaký soubor přes FTP v exploreru, tak se zase odpojí. Respekektive když zkouším jakoukoli akci v FTP v exploreru, vždy se odpojí. Proto mou jedinou záchranou bylo FTP v total commanderu. Ze tačátku s tím nebyly problémy, ale za poslední měsíc je zázrak když se mi povede připojit. Firewall mám vypnutej. Log jako printscreen je uložen na http://www.jerrycb.wz.cz/obrazky/log.jpg Předem díky za radu Jerry
Mám stejný problém.....na detmarovice.unas.cz se nepripojim ale na svatebni video.kvaltine.cz ano....
Právě jsem chtěla vložit stejný dotaz. Už mám nervy na pochodu!
Díky, teď mám alespoň jasno že nejsem takový trdlo a nedokážu se ani připojit na ftp, ale že je to globálnější problém. No tak nám asi nezbude nic jiného než se s tím smířit, a zkoušet a zkoušet a zkoušet to dál. Snad s tím časem něco udělají. Já jsem se dnes konečně už zase připojil, tak toho honem využiju, protože zázraky se dějí, ale jen vyjímečně :-))) Zdar Jerry
Taky už mě to štve pořád to na wz padá něco nahraju a musím se znovu přihlásit.
Při používání WS FTP Le95 jsem takový problém nikdy neměl, ale T.Com. často. Nebude chyba také ve struktuře přenosu přes Commander?
a co je WS FTP Le95 ?