Reklama-problém

Reklama mi dělá problém a to tak že i když mám nastaveno že se má zobrazovat dole , zobrazuje se nahoře a šablona celého webu se potom divně posune a není to hezké poraďte někdo pls co s tím už jsem to předělával ve Frontpagy , v html kódu jsem to měnil , i celý web jsem vyměňoval ale reklama si prostě dělá co chce
www.rugthim.mysteria.cz
<HTML>V kódu jsou opravdu dva bannery. Jeden správně dole a druhý hned za tagem body. Ten je tam imho proto, že tam máš vloženou značku <!--WZ-REKLAMA-1.0-->. Zkus ji odmazat, včetně obou kódů banneru a nahrej stránku znovu. Banner by se měl vložit jen na konec stránky.</HTML>
Chtěl bych se opět zeptat na problém s reklamním bannerem na svých stránkách. Den co den jen tak zkusmou opkovaně mažu a nahrávám soubor, ve kterém ta reklama má být umístěna nahoře, nicméně pořád se tam ta reklama nenahrála. Jedná se tedy pořád o problém s robotem pro vkládání reklamy nebo je potíž v něčem jiném?
Reklama se mi na stránkách nezobrazila již alespoň měsíc a pořád se nic neděje. Zdá se mi, že se s tímto problémem pořád nic neděje.
Dokonce jsem do inkriminované stránky vložil i uváděnou značku pro robota, ale nikterak nepomohla. Nyní jsem ji pro jistotu odstranil, aby případně nečinila nějaké potíže.
Může mi tedy někdo kompetentní pomoci s vyřešením tohoto problému?
Stránky mám zazálohované, nicméně bych o ně nerad přišel jen kvůli tomu, že se mi na nich (nikoli mojí vinou) nezobrazuje reklama.
ja som si kod reklamy stiahol z pamati googla. Ale u teba som ho v pamati neivdel :(
Tak nezostava nic ine, iba nahravat a nahravat...
Ta reklama se mi tam totiž neuložila už někdy v prosinci.
Takže to bude u mě vypadat jak v Monte Carlu. Je to trošku taková sázka do loterie - buď se mi tam reklama vloží nebo ne. :-/ Výhrou bude, že se mi tam vloží, prohrou bude smazání mých stránek adminama.
Mě teď občas ta reklama taky blbne - zkus tam několikrát po sobě ten index nahrát. Až se ti tam vloží, raději si ji zálohuj (reklama je pro každý web unikátní) Při dalším podobném problému tam už jen nahraješ soubor s už vloženou reklamou...

Také si nastav v administraci přímou cestu k souboru, do kterého se má reklama vložit. Kód pro robota sem našel až v text.html. Implicitně se vlkádá do indexu.
Mě se totiž ta reklama má zobrazovat pouze v text.htm. Tzn. že do zblbnutí nahrávám znova a znova text.htm přes ftp nebo přes web.