Porušení pravidel zobrazování reklamy

Zajímalo by mne, jak se kontroluje dodržování pravidel o zobrazování reklamy. Když má některá stránka reklamu umístěnu např. v DIVu s atributem "display: none;". Jak lze na takovou stránku upozornit?

Myslím si, že bychom pravidla pro zobrazování reklamy obcházet neměli. Je přece v našem zájmu, aby bylo z čeho náš hosting financovat. Pokud někomu reklama, která je jediným zdrojem financování našeho webhostingu, vadí, má možnost přejít na webhosting placený, kde se mu žádná reklama zobrazovat nebude.
Obchazeni reklamy je proti pravidlum. Jasne to rikaji i podminky. Do teto kategorie spada i skryvani reklamy pomoci display:none. Nezobrazeni reklamy (neexistence reklamy na strance) kontroluje tusim robot. U ostatnich prohresku uz je to slozitejsi a nevim jak pracuji.
Pokud chce nekdo nahlasit poruseni podminek, at uz reklamy, ci cokoli jineho, muze tak ucinit odeslanim emailu na podpora@webzdarma.cz. Nedoporucuji to hlasit zde na foru.
Tomiku, děkuju za ěď. Dlouho jsem se sem nedostala. Nemám v plánu nahlásit stranku/stranky, které reklamu nezobrazují. Potkala jsem ale stranku, která skrývání reklamy propaguje a uvádí i návod, jak na to. To už mi přijde opravdu moc. Jen tu stránku musím znovu najít ... (adresu jsem si bohužel neuložila).
Oprava: Děkuji za odpověď.