Je sanca ziskat svoje kody?

Uz dost dlhy cas mi nejde ftp pristup... vsetko nastavim podla tohto http://www.webzdarma.cz/pp.html?1#3

teda pripajam sa na
Host:streetballhumenska.wz.cz
Meno:streetballhumenska.wz.cz
Heslo:*

skusal som s pasivnym modom aj bez neho a nic

na tej stranke som sa dalej docital toto:
--------------------
"Nefunguje mi přístup ani na FTP, ani přes webové rozhraní.
Pokud zadávate jméno opravdu správně (zkontrolujte ještě jednou prosím), zřejmě jste porušili pravidla serveru a Váš účet byl zrušen. O tomto bychom Vám zaslali e-mailem upozornění, možná byla ale Vaše adresa nefunkční?"

je mozne ze mi bol ucet zruseny ale
-nedosiel mi ziaden mail
-stale mi funguje databaza
-stale sa mozem prihlasit do administracie
?

najviac by ma vsak zaujimalo ci boli moje data skutocne zmazane pretoze som mal na servery kod galerie ktoru som nemal zalohovanu a vyvyjal som ju priamo na webe (ako cely web,pretoze este nebol hotovy).
kebyze nebolo vsetko zmazane, mohol by mi nejaky administrator alebo modetartor (pokial moju k tomu prava,neviem) poslat obsah priecinka galeria? bol by som skutocne vdacny
pokial nie, na koho sa mam obratit? koho mozem kontaktovat?
pokud se můžeš přihlásit do administrace, tak očividně účet nebyl zrušen. zkoušels takovýto webFTP co je tam ted místo správce souborů?
jo,pozeral som na to... vypise mi len toto

"Nemohu se přopojit k serveru streetballhumenska.wz.cz:21 s uživatelem streetballhumenska.wz.cz

Zkuste to znovu ..."

:(
Zkus to přes windowsowskej průzkumník, nebo jednoduše přes Totalcmd na jiným počítači.... Jinak nevím...
Tvůj web mi hlásí 403ku, takže to vypadá, že tam nemáš index...
skusil som win priezkumnik = nic, na ftp sa vzdy pripajam cez tc ale to mi nejde teraz.... fakt nechapem ze sa mozem prihlasit do db,do administracie,ale spravca suborov a ftp mi uz nejde
<HTML>Nebyl by log toho neúspěšného připojení? Tuším si to TC někam ukládá.
A co poskytovatel, nemohl něco zakázat? Nebo nenainstalovals proxy, firewall, kde by byl port 21 zakázaný? Zkoušel jsi se připojit i na jiné ftp (tedy pokud máš nějaký další web)?</HTML>
jo,skusal som ine ftp,a vsetky idu vporiadku (dokonca som skusal aj nejaky wz.cz ucet) ... ten log som hladal,vacsinou sa da skopirovat ked sa pripojenie podari,ked nie tak neviem
220 ftp server ready
USER streetballhumenska.wz.cz
331 Password required for streetballhumenska.wz.cz
PASS
530 Login incorrect

hm,takze davam zly login jo,ale do administracie ma pod tymto loginom prihlasi v pohode a tiez mam v administracii

uživ. jméno streetballhumenska.wz.cz

teda,by som ho mal zadavat spravne ci nie ? v 1. prispevku som pisal co zadavam do tc
<HTML>Jj to vyplňuješ dobře.
Jak vypadá tvé heslo? Není v něm třeba diakritika? Nedávno se tu jeden člověk přes tc nepřipojil proto, že mu nepobral heslo s písmenem š. Po změně na čísla už to pak šlo.</HTML>
nie nie, heslo nema diakritiku,medzery,pomlcky,otazniky a neviem ake veci este :) ... fakt uz neviem co mam robit :( ... ma najviac hneva ze som si tam spravil php galeriu a nestiahol si ju na disk :(((