Nedostupnost správy souborů

Přihlásím se v pohodě (sice to dlouho trvá, ale což...), chci klepnout na Správu souborů a zobrazí se "stránka nenalezena". co s tím?
..tak koukám že to nejde nikomu - jenže já můžu natahovat jen přes proxiserver, nehož nastavení nemohu ovlivnit, tudíž nemohu ftp použít - takže co vy na to? Možná spamuju, ale není zde ani možnost k mazání, takže smůla..
tak to jsi v prdeli, stejně jako já...a marně zde sháním nějaké info, kdy to zase pojede...:o(
Ani já nejsem administrátorem svého PC a proto mám s FTP prostě smůlu - očividně to tu ale nikoho nezajímá...:(
Očividně to nebude tím, že nejsi admin na svém PC. FTP s administrací nemá vůbec, ale vůbec nic společného. Což o to, nezajímá, už to zde bylo řešeno tolikrát, že není třeba odpovídat zas a znovu stejně. Věděli jste že zde existuje i jakási funkce vyhledat?

Katy: možnost mazat mají moderátoři, takže bych si bejt tebou sebou zase tak jistej nebyl =)
No a dokonce ani proxiserver nemá s FTP nic společného. Já osobně se připojiju z dost pochybné sítě a FTP mi běží. Opakuji se: není to v programech ani ve WZ, je to v LIDECH!
Máš recht, je to v lidech...konkrétně v administrátorech, kteří (tedy ti "schopnější") dokážou ve firewallu zablokovat port(y), tudíž i FTP přístup. ONI tomu říkají "filtrování služeb"
furt to ne jde.gdy to spravi.
FTP mi skutečně nejde a jít nemůže. Mám přístupy tak očesané že nejde nic co admin přímo nepovolí.