Záloha databáze SQL

Podle následujících dvou příspěvků by mělo být možné získat v nouzi nejvyšší zálohu db sql od wz.cz. To je to skutečně takový problém?



Re: Automatická záloha databáze
Autor: Richard (moderátor)
Datum: 05. 06. 2005 00:56

Dle tve rady by se zaloha provadela pri kazdem pozadavku a to je dost paranoidni a zbytecny...
Udelat jednou za mesic zalohu v phpadminu snad neni tak naobtiz ale i tak neni treba jelikoz na WZ se databaze zalohuji



Re: zaplneny mySQL disk
Autor: Richard (moderátor)
Datum: 07. 01. 2007 11:41

Zalohy SQL databaze se na WZ provadeji, ale vzdy je lepsi si tech par MB zazalohovat i sam. To plati i u placenych hostingu
Nepochopil jsem, kde je pointa?!
Na co se ptáš? Zálohu jenom tvé databáze ti jen tak někdo z adminů nepošle, protože se provádí záloha <duraz>celého</duraz> databázového serveru naráz a ne každé databáze zvlášť.

BTW: ty si databázi sám nezálohuješ? ;)
díky, už je to vyřešeno. moje databáze už neexistuje. vše je v hajzlu...

trapně jsem se domníval, že si zálohu dělám - když je ve fóru v administraci napsáno zálohovat databázi, myslel jsem že zálohuju databázi.

pak to začalo okolo šestýho zlobit (nešlo oprávnění, chyba -Got error 28 from storage engine). tak jsem odpojil db, a už jsem ji nepřipojil.
teď tam je moje databáze bez jediné tabulky.

myslel jsem, že lze z WZ získat zálohu DB, nejde to.

čili zálohujte si db v php my admin, ve fóru to nestačí !
To je nějaký divný....
Pokud zálohuješ databázi, musíš ji zálohovat celou a můžeš si ji po ULOŽENÍ NA TVŮJ DISK otevřít v obyčejným poznámkovým bloku. Měl bys tam kromě SQL najít texty příspěvků z tvého fóra....
to, co zálohuješ v admin. fora, je údajně jen nástroj pro zálohu....
takže když nemám zálohu s příponou sql, nemám usery, příspěvky, nic...