Zmizení webu

Ahoj , nevíte někdo co se mohlo stát když mi zmizeli stránky i uživatelské jméno? Dalo mi pěknou práci vše vytvořit a ted je vše pryč.
Ještě pro upřesnění jde o
www.freeairshop.kvalitne.cz
pokud tu je někdo kdo dokáže poradit.
Můj tip: skládání domén. Podle názvu (freeair - freeairshop) bych usuzoval na porušení pravidel, přesněji zákazu skládání domén, což admini řeší vymazáním jedné nebo více domén.

Pokud ti to dalo tolik práce, tak určitě máš u sebe na disku zálohu, že? ;)
Tak to trochu nechápu to by mělo vadit i to že mám freeair.nazory.cz ne?
K tomu to běželo asi 3 měsíce a v pohodě, zálohované to samozremně nemám protože to zkrátka neumí.Vše bylo děláno v oscommerce a nenapadlo mě že by to smazali bez upozornění, to mi přijde docela ubohé.
Druhá věc je že nejsem natoli schopný abych si stáhnul i databázi mysql.
Ne, pokud sis zaregistroval freeair.nazory.cz a potom si k tomu zaregistroval další (v tvém případě shop), která očividně náleží k té první, tak tu první ti nechají a umáznou tu, kterou máš jakoby navíc (Teda aspoň tak jsem to pochopil já). Příště si dej shop do adresáře /shop/ a pomocí .htacces to vydávej za subdoménu (třeba shop.freeair.nazory.cz).
Teď už je na zálohování pozdě, na jsi měl myslet dřív =)

BTW: pokud nejsi <cituji>"natoli schopný"</cituji>, tak se zkus zeptat. Vždy se najde někdo natolik schopný, aby ti poradil.
> "zálohované to samozremně nemám"
Pak nemusíš dál mluvit. Jedno ze základních pravidel jakékolik práce na počítači je: Zálohovat, zálohovat, a ještě jednou zálohovat.
zdravim, měl bych dotaz proč mi byly zrušeny stránky? Nevím čím jsem porušil pravidla a ani žádný email s upozorněním na porušování pravidel nepřišel ...
Nikdy jsem tady neviděl OFICIÁLNÍ vyjádření adminů proč zrušili některý web. Neděle si tedy moc iluze, že se to dozvíš. Snad zkus napsat email na podporu, ale velké naděje si nedělej.

Více uživatelů si stěžovalo, že nedostali email o zrušení - ber to jako běžnou praxi.

PS: Možná to vyznělo tvrdě, ale když se kolem zrušených webů rozpoutala diskuze, skoro vždy se přišlo, že porušoval providla WZ.
4 zbi to je celkem fajn přístup ...