530 login incorect

Zdravím.

Můj problém je:

do prohlížeče napíšu:
ftp://neco.wz.cz/file/1.rar
objeví se okno kde musím zadat jméno a heslo, tak tam napíši:
name: username (neco.wz.cz)
pass: 123456 (mám jen číslice a píši to z num.kl.)
potvrdím a aobjeví se mi "530 login incorect".

když se přihlašuji přes TC, tak to jde v pořádku, ale přes prohlížeč ne.
včem je chyba?Chmod všech adresářů mám 777

Jde to vůbec?skoušel jsem i samotné ftp://neco.wz.cz a bez výsledku.
dík
Také se mi při pokusu o připojení přes TC objevuje upozornění 530 login incorect, před Vánoci mi to šlo, teď bych rád aktualizoval stránky a nemůžu. Prosím o radu. dík. Jindra
<HTML>2jindra: máš jako hostitele vyplněno ouhlucin.wz.cz?</HTML>
Prosím, poradí někdo, co s tím 530 Login incorrect? "Obhospodařuju" 3 weby, na dvou mi FTP funguje normálně, u jednoho (ten má heslo jen z číslic) mi hlásí 530, neplatné heslo mi to hlásí i přes webové rozhraní. Trvá to od vánoc a možná, že už bych s tím potřeboval poradit.
Každému moc děkuju!
od Vánoc musíte mít jako server nastavenou vaši stránku, např. já mam ftp://jsrosa.wz.cz
<HTML>2michal:
Jako hostitel má být michal-duda.euweb.cz.
U kterého webu ti nejde přihlásit se jak na ftp tak na webové rozhraní? (tím myslíš všeobecně přihlášení na účet, nebo jen správce souborů?) A stránky fungují normálně?</HTML>
2Thalia: Díky za zájem. Jedná se o jiný web. Přes ten se nemohu přihlásit ani sem. Je to soulzro.xf.cz
Zadávám všechno správně, vyzkoušel jsem to mockrát. Pročetl celou diskusi tady o tom problému. Nemohu se přihlásit ani přes web, ani ftp. Když požádám o nové heslo, napíše to, že mail byl odeslán, ale nic mi nepřijde. Protože se jedná o stránky školy, mám strach, že mi někdo ukradl heslo a na školních stránkách se objeví nějaký závadný obsah.
Takže: Login incorrect, nelze použít ani přihlášení přes web, prostě neplatné heslo. Vyzkoušel jsem tisíc možností, jiné počítače, nic nepomohlo. Moc prosím o pomoc.
2Thalia: ještě malé doplnění - stránky zatím fungují normálně. Bohužel, ne příliš aktuálně.....
<HTML>Mně zaslání nového hesla ještě před pár dny fungovalo, takže tam snad problém nebude. Spíš to vypadá opravdu na to, že někdo zjistil tvé heslo a změnil ho včetně emailové adresy. Pokud jsi si 100%ně jistý správným zadáním hesla, tak se zkus obrátit na podpora@webzdarma.cz.</HTML>
Moc děkuju. Taky už jsem to zkusil. Třikrát. Jsem z toho celkem na prášky. le zkusím to ještě jednou. Díky za Tvůj zájem a krásný den!