Problém s nahrátím souborů

Nevim jestli je tedka nějaká ochrana proti nahravaní souborů na wz.cz ale ted když zhruba po roce jsem chtěl aktualizovat svůj web tak mi nešlo si přepsat a ani nahrát žádný soubor. Přes Total Comander jsem se v klidu přihlásil i přes wz.cz přímö do mého adresáře ale jakmile jsem chtěl něco nahrát tak nic selhání činnosti! Poradte mi prosím
nikdo tady nemame kristalovou kouli, takze pokud k tomu nic vic nereknes, tak mas asi smulu. co takhle text chyby, log spojeni...
<HTML>Přesně tak, dej sem log ftp spojení, tipuju to na nedostatek volného místa.

P.S.: a název tématu příště jen malými písmeny. Velká znamenají křik.</HTML>
Najednou se nemuzu vubec prihlasit ke svemu uctu pres Total Commander, chyba 530 Login Incorrect. Se stejnymi udaji se pres www prihlasim. Jeste pred Vanoci to slo. Nevite cim to muze byt?
Diky!

ZSR

P.S. Ve web rozhrani se mi nepodarilo zmenit mod prenosu na binarni, at klikam jak klikam na napis nahore, stale zustava mod prenosu ASCII.
dik za radu!
<HTML>Co vyplňuješ jako hostitele?
Hostitel: csd.webzdarma.cz
Přihlašovací jméno: csd.webzdarma.cz</HTML>
chtěla jsem se optat: od minulého týdne mi nejdou nahrát soubory... nahrávám přes správce souborů a to nefunguje. Neví někdo čímpak to je?
ali:
Pokud by jsi uměla číst, tak by jsi zjistila, že:
1) toto vlákno s tvým problémem <duraz>vůbec nesouvisí</duraz>
2) správce souborů je odstaven kvůli chybě, kterou obsahuje a je nahrazen novým. Nový program, který nahradil původního správce má ještě nějaké problémy, takže používej FTP!

čárka č. 4: |
<recnicka_otazka>Jsou lidé opravdu tak blbý, nebo si na to jenom hrajou?</recnicka_otazka>
Dobrý den - zkouším nahrát 126 mb soubor na webzdarma .
1, když to pak stahuju tak mě to stáhne vždy jen zhruba 20 mb a konec .
2,zkoušel jsem to víckrát jak natahovat tak stahovat výsledek je stále stejný .
3, mám 130 mb prostoru z 150 mb .Je to teda už moc ?
4,když dávám 126 mb soubor na webzdarma ,vidím pak natáhnuto jen 120 mb
nevím kde je chyba možná jen u mě na mém spojení pro to se ptám ,jak říkám opravdu jsem to zkoušel už víckrát a výsledek stále stejný --nebo mám ten velký soubor rozdělit na víc partů -,?
5,na přenos používám FTP Win COmmander . ?
6, poradí někdo ?


http://www.quake2.xf.cz/
milous: nestabilita tvého připojení.
No a jen tak pro úplnost: WZ, není skladiště souborů, pokud chceš, aby si to lidi stahovali z webu, tak ten soubor vystav někam na rapidshare, nebo něco podobného, takhle zbytečně zatěžuješ server a to jak uploadem, tak případnými downloady..
Přesně tak, snažím se nahrát si aktualizované soubory a nejde to. Přihlásím se vše proběhne i poslání ale soubor se prostě neobjeví. A nejzajímavější na dalších stránkách takové problémy nemám, jen ujedněch. Prosím poraďte co dělat.
Tom já se snažím jen o to, to tam dostat ,možná kdybys najel na ty stránky zjistil bys ,že všechny soubory mám jinde třeba na File planet atd ...
Musím to nahrát aspon na chvíli at to můžou sosnout -pak to smažu .
Co se týká nestability připojení tak jsem to zkoušel dávat jinde a funguje to ,možná je to náhoda -nevím ..