Zmizelo...

Caw lidicky, dneska sem se chtěl přihlásit na svoje ftp, a co se nestalo? Zmizely mi všechny soubory a i účet z webzdarma. Měl jsem na ní několiki důležitých prací, návštěvní knihu cizího serveru a dost webových projektů. Skusil jsem tedy založit účet znova jestli se soubory neobjeví a nic. Takže jestli máte někdo stejný problém, pojďte se sem vyjádřit ať se to nějak vyřeší!
zrejme si porusoval nejaky pravidlo, v tom pripade jak se muzes docist v podminkach se maze ucet bez upozorneni, mate dodrzovat pravidla, nebo si je aspon precist... pokud si myslis ze tvuj obsah stranek byl legalni, tak si asi obchazel reklamu...
Neporušoval sem žádný pravidla, žádná erotika, warez, carcy a nic. Měl sem tam index na kterej semm vobčas vlez aby ta reklama byla splněná. měl sem tam guest book pro cizí server a záznamy byly do souboru takže to všechno zmizelo. Fakt nevim
jak obcas vlez.. reklamu mas mit v uvodu tam kde ji vidi vsichni kdyz se nacte stranka... a ne nekde stranou a obcas si tam vlezt aby se ti ukazala :D proste si zaloz ucet znova, data mas urcite zalohovana, poradne si precti jeste jednou podminky a davej si pozor
> "měl sem tam guest book pro cizí server"

No to bude možná ono ;-) To je právě to, co se tak jako úplně nemá...