Spamy z e-mailu webzdarma?

Začaly mi chodit e-maily o nemožnosti doručit zprávu, kterou jsem neposílal. Třeba:
<okarbuzoglu@tgrt.com.tr>:
User and password not set, continuing without authentication.
213.238.137.61 does not like recipient.
Remote host said: 511 sorry, no mailbox here by that name (#5.1.1 - chkuser)
...
a pak dál klasický výpis... je jich za den docela dost... adresa odesílatele je vždy <něco>@pelanfest.wz.cz... zřejmě máte bordelík na mailserveru :-)
Jo, je toho fakt dávka. Chybí filtrace.
MisticJOE: je možné z toho vysledovat jestli je odesílání limitováno nastaveným omezením 10 mailů za hodinu?
ds: tolik jich zatím není... tři a čtyři "mail delivery" jsem obdržel během 16 a 17 hodiny včera, poslední zatím taktéž včera v 19.41... a odcházej z webzdarma tak o 6 - 7 hodin dřív...
Koukám, že s tim stále nic nedělá... mě osobně je to putna, těch pár nedoručenejch e-mailů smažu - já jen aby mě pak někdo nezrušil stránky na něčí stížnost, že porušuju pravidla a rozesílám spamy...
Snadná pomoc. Zrušil jsem aktivní schránku. Na stránkách jsem změnil mailto jinam. :-D
to je trochu blbej způsob ne? pokud chci zachovat doménu v mailu tak je mi to k ničemu
<HTML>Poslat mejl, kde vy budete jako odesílatel není problém a pokud adresát neexistuje, tak se mejl vrátí vám jako "odesílateli". Koukněte např. na tohle JPW <a href="http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=17&topic=41080">vlákno<a/>.</HTML>