Přetížené WZ?

Poslední dobou jsou odezvy WZ tragické - děje se něco? Hlavně u operací mySQL, stačí se připojit na phpAdmina...
..jo, přidávám se k otázce - děje se něco ?
Hledám chybu u sebe, ale na localu mi to jede bez problémů.
Díky za jakoukoliv odpověď od moderátora.
Mirek
Když se přihlásím přez FTP tak to při přetahování napíše spojení přerušeno a musím hledat kde to skončilo ! A když taháte celej web tak je to na mšli! Když se máte připojovat několikrát za sebou. Připojení mám G4 T-Mobile a i když to zkouším v práci přez O2 internet expres tak to hlásí stejnou chybu. Tak kdo poradí jak to na web tahat jinak a spolehlivě ?! Jsem začátečník tak za každou radu budu vděčný! Díky všem Pavel Buky http://bukovansky.wz.cz
Taky se připojuji wz vubec nejede, casto mi to nacte jen prazdnou stranku a casto se to loaduje hodinu
Tiež mi to začína vadiť a rozmýšľam o zmene serveru na IC.cz !
Po novém roce 2007 začala chodit denně halda generovaného spamu včetně démonických hlášení o nedoručitelnosti ap. a množí se. Já nic neposílám.
Copak webz nemá NOD32 či jinou ochranu? Nějaký ten filtřík by se hodil.
Co s tím?
Pro ostatní: ptal jsem se na mySQL. Děje se něco? A proč jsou odezvy z wz tak pomalý.

Otázky na správce souborů a jak nastavit ftp sem, prosím, nepište.

Moderátorům fóra děkuji za jakoukoliv odpověď.
Mirek
php5.cz je lepším řešením než ic
<HTML>ano, sql je pretizene, reseni se pripravuje uz delsi dobu, ale vyhrotilo se to tento tyden
novy hw by mel dorazit pristi tyden, do te doby se snazim eliminovat aspon nejvetsi zdroje problemu
(takze i kdyz tu nic nepiseme, neznamena to, ze by se nic nedelo)</HTML>