jiné zobrazení v různých prohlížečích

Ahoj. Chtěla bych se zeptat, jak docílim toho aby se mi v každém prohlížeči moje stránka zobrazovala stejně. např. na mozile to mám přesně podle mých představ, ale na internet explorer to mám rozhozené. Obrázek je jinde a dokonce místo např. ž se mi zobrazí kostička. předem děkuji za radu.
To je problém dneška...musíš to zkoušet v různých prohlížečích, dělat kompromisy, pořád to dokola pozměňovat tak aby se to všude zobrazilo alespoň podobně. Já to dělám tak, že weby dělam v MS Front Page, uložim, zkouknu ve FF a IE a pak pokračuju v práci pokud se to zobrazí tak jak má ;)
Marketko, je to jednoduche: nech si stranky overit validatorem, treba http://validator.w3.org/
kdyz odstranis vsechny nahlasene chyby (coz mozna nebude snadne), budou se stranky zobrazovat mnohem lepe, mozna dokonce bezchybne. Validni kod je podminka nutna (nikoliv vsak postacujici). Pak uz to jen trochu doladis.
já piši stránky přes program přímo zdrojovým kódem a vzhledy dělám v CSS
když mi nesedí vzhled tak použiji jiný tag (místo margin použiji padding) a sedí to
problém je většinou v tom že IE a FF jsou něco jiného a v základu mají nastavené že se to bude zobrazovat tak či onak takže nejlepší je vše nastavovat ručně od velikosti písma po velikost obrázků a další prostě vše určit pomocí zdrojového kódu jinak si to internetový prohlížeč upraví sám