Nevalidní reklama

Vadí mi, že reklama "kazí" validitu mých stránek. Použil jsem <!--WZ-REKLAMA-1.0-STRICT--> ale i tak mi validátor hlásí 5 chyb. (Když to testnu ze souboru z hdd, kde neni ta reklama, tak to mám validní dle xhtml 1.0 strict)
Dá se to nějak řešit?
He, tendle problém sem taky řešil. Než soubor uploaduješ, dej si tam pouze skript pro robota, tzn jen toto: <!--WZ-REKLAMA-1.0-STRICT-->. Jakmile si zkopíruješ celej kód tý reklamy, tak se to po uploadu přepíše...
Nevím teda v čem je tvůj problém, já mám validní stránky aj v XHTML 1.1 :)

Dále: vídím to u tebe, aj mně to tak dělalo: striktně validní reklama se nezacentruje. Tzn vraž to do divu, kterýmu dáš pevný rozměry, margin auto a text-align center. Pak to bude tak, jak má: uprostřed :o)
Dělal jsem to podle toho postupu nahoře, tzn. jen jsem vložil ten skript. Ale stejně validator hlasi chyby (spatne uzavreny tagy) v ty reklame.

To centrovani mi nevadi, muze byt klidne zarovnana vlevo.
Asi si to nedělal přesně:) Co sem studoval Tvůj zdroják, máš tam ten skript pro reklamu a za tím ještě zbytek dalšího skriptu. Řádek 83 - 87. to sou ty chyby. Když sem to odmazal a zkoušel validovat, tak to bylo ok.
Uz mi to jde. Diky za pomoc! ;-)