Nejde mi ftp

z nejakeho dovodu mi nejde ftp,teda sa neho pripojit,vkuse mi pise login incorrect,a taktiez ked zadam adresu webu tak mi nejde,pise 404, vyzera to ako keby wz.cz zmazali obsah ftp, ale tuna (teda na www.wz.cz) mi ide prihlasit.... neviete niekto co to moze byt ? aspon keby isiel webovy spravca suborov :-\
když zadám adresu : http://streetballhumenska.wz.cz/
tak to píše hlášku o nepovoleném přístupu - tedy ne 404

pokud jsi se nikdky nepřipojoval pomocí FTP je možné, že heslo obsahuje nějaká diakritická znaménka, která následkem toho, že webové rozhraní používá iso-8959-2 a ftp klient pod windows nejspíše windows-1250, je vyhodnoceno jako chybné

PS: FTP žádný obsah nemá, tvůj web zase nemá soubor index.html (index.htm, index.php), který tentio hosting požaduje
nebo spatne zadavas parametry pro ftp pripojeni. to je ale tezko rict, kdyz nevime, co tam zadavas
ale aj som tam mal uz web, index.php kde bolo ze web je under construction a dalej som tam mal forum a galeriu ktoru som testoval,a ftp mi islo normalne (az na to blbe odpajanie po 2 minutach) ... no a zrazu mi nejde web,a ani ftp pripojenie
<HTML>streetB: pokud je to tak jak pises, bude se jednat o problem za ktery nemuzes. Tohle se bude resit zitra, pozitri a nejspis budes kontaktovan ohledne stavu situace + reseni. Prosim tedy o strpeni</HTML>
aha ok :) diki za info, lebo najprv som si myslel ze my bol web zmazan pre nejake porusenei podmienok alebo nieco podobne,ale mi bolo cudne ze tu sa mozem prihlasit :)
co je nove vo veci ? ... stale nemam pristup na ftp a ziadny mail som nedostal... co mam robit ?