Stránky se mi vůbec nezobrazují

Dobrý den, nainstaloval jsem stránky naší školy na Váš server, a po spuštění se mi zobrazuje pouze základní menu, ale stránky jsou plné Vaší reklamy a chyba 404. To se děje na IE, Mozilla toho zobrazuje trochu více, ale nicméně některé odkazy neumí zobrzit. Přitom jako aplikace na disku mi to v pohodě šlapalo, a i na INDOŠI to bylo v pohodě. Ale teď jsme ukončili INDOŠ a tak jsem to chtěl provozovat na Vašem serveru, můžete mi poradit, co s tím. Je tam toho asi 55MB a měl bych to přes svátky ještě trochu upravovat. Děkuji za Vaši odpověď.
P.S. Je to děláno ve Front Page, a je to takový amaterský pokus, tak prosím spíše uživatelský slovník....
Já myslím, že používáte diakritiku v názvech stránek v rámcích.

Polopatě: hlavička.htm je špatně hlavicka.htm je správně.

Problém je prostě v Češtině. ;-)
Mám tomu rozumět, že to jede na Linuxu, na stránkách bylo napsáno, že i na win. Takže vše přejmenovat? Toto můžu rovnou napsat vše znova....
S operačním systémem to nemá moc společného.

Jde prostě o to, že prohlížeče si neumí poradit s háčky a čárkami. Zrovna tak si těžko poradí s dvojicemi slov, takže je prostě lepší používat místo "Školní jídelna" formulaci "skolni_jidelna".


Doporučuji tento odkaz: http://www.jakpsatweb.cz/

no a ještě to přejmenovat.
a priste se ptame pouze jedenkrat...
"je prostě lepší používat místo "Školní jídelna" formulaci "skolni_jidelna"."
prý ještě lepší je skolni-jidelna, :-))
Nejlepší je jít do hospody. Většinou jí najdeš i bez Google, ať se jmenuje, jak chce.