Reklama 2x a na špatném místě

Dobrý den, žádám o nápravu. V nastavení jsem si změnil typ vkládání reklamy, dříve byl proužek bíly a reklama měla být jen na hlavní stránce nahoře. Když jsem si to změnil na proužek modrý a reklamu všude a dole, tak se mi objevila pod starou reklamou ještě jedna reklama s modrým proužkem.Co to?Žádám o nápravu(přesunutí reklamy dolu a tu na hlavní stránce smazat-nebo si to udělám sám).
Děkuji, web: www.agympl.xf.cz
a ted jsem zjistil ze nefunguje ani administrace fora,tak tu reklamu pls spravte co nejdriv!
Jaký si to uděláš, takový to máš ..., pokud vím reklamní bannery tu nikdo nenastavuje
no jasny,ale kdyz dam nastavani aby to bylo na vsech strankach dole a ono je to na vsech strankach nahore,tak je to trosku divny,nemyslis?zmenil sem to zase, aby to bylo jen v indexu ale zatim nic. pak jeste zkusim znova nahrat soubory,ale nevim.administrace mi jeste porad nejede(bude to asi tou reklamou nahore,zobrazi se jen ta a uz nic). nejakej napad?pls
na agympl.xf.cz je phpbb forum. reklamu musis vkladat do jednoho souboru, protoze jak to das do vsech, nasere se to do php a konec. takze nastav nahoru a to do takovyho souboru, aby nakonec byla na vsech strankach dole. kterej to je nevim, protoze phpbb neznam, zjistovat to nehodlam.

>> kdyz dam nastavani aby to bylo na vsech strankach dole a ono je to na vsech strankach nahore,tak je to trosku divny
ani ne. divil by ses, jak casto se to tady stava. chyba je ovsem vzdy na strane tvurce stranek (absolutni pozicovani)
mno uz sem to prenastavil,ale do souboru se to sere furt.kdyz se podivam do zdrojovyho kodu tak vidim tu reklamu,kdyz ty soubory ale pres FTP dam do kompu a podivam se na ne v editoru,tak tam ta reklama neni.tak ji ani nemuzu smazat. opakovany nahravani souboru nepomaha
jak psal Toník - chyba mezi židlí a klávesnicí - nastav reklamu do souboru, který není součástí prezentace (např. reklama.html a to nahoru) a ten soubor pak vlož do stránky pomocí include tam, kde má být, musíš to udělat tak aby to odpovídalo podmínkám zobrazení reklamy
takovyhle vtipky nemam rad,ale dekuju
to nebyl vtip
lol,tak tyhle slovni obraty
já myslel, že jde o to jak vložit reklamu.A chyba mezi židlí a klávesnicí bývá nejčastěji diagnostikovaný problém
asi bude chyba vazne ve me:D,nejak mi to porad nejede,nestacilo by jenom zmenit v nastaveni aby to bylo nahore,kdyz to ze zacatku fungovalo?
teď je třeba reklama nahoře v http://agympl.xf.cz/groupcp.php?g=4, tedy v groupcp.php - pokud tomu rozumím tak je to vlastně reklama, která má být dole - pokud je to tak tak se nahoru na stránku vložila tak, že byla robotem vložena do nějakého php souboru, který byl do stránky includován, pak by ovšem měla být také dole ve groupcp.php a tam není. Každopádně pokud bylo někdy nastavení na stránce dole je potřeba projít všechny php soubory a reklamu z nich odstranit
a když už se budou soubory procházet tak bych dal do každého před </body> něco ve stylu:
<div class="reklama">
<?php
include('./cesta -k-reklame/reklama.html');
?>
</div>

nastyloval bych to na střed stránky a vlastní reklamní kód bych umístil do souboru reklama.html. Nastavení vkládání reklamy bude tedy nahoru do reklama.html. Problém, je, že těch php souboru používá fórum víc a reklama musí být takto ručně vložena do všech aby byla ve všech stránkách dole. Pokud tohle uděláš zmiznou všechny problémy s případnou aktualizací souborů
DObrý den dneska se mě najednou objevila další reklama od webu zdarma
už jí mám dole na strance tak nevím proč mě ještě přibyla na hoře stranky ..pls spravce aby se na to podíval...stranka je..http://prace-auta.wz.cz/phprs/index.php
bez znalosti zdrojového kódu souboru index.php a nastavení reklamy se dá o tom proč je tam ta druhá reklama jen spekulovat.