odhlasovani z uctu na Foru

Tak ja jsem ted psal pul hodiny zpravu a mezitim mne to odhlasilo.
Takze cele me usili poradit jednomu cloveku je naprosto v haji. A jakoze to nebyla zprava, jakou obvykle pisu, ale celkem podstatna.

To by ani nevadilo, kdyby
bylo mozne dat ZPET a ono mne to vratilo na editaci a ja si mohl zpravu zkopirovat. Ale NE, ono mne to vrati na EDITACI ale tam misto bloku s obsahem jsou logovaci kolonky. Takze ma zprava je nenavratne ztracena.
Dekuji pekne!
;-), zkus to napsat v nějakém editoru a pak to tam překopírovat. Já jsem si nikdy žádného odhlášení nevšiml, je to nějaká novinka?
jo, to je nekdy tedka novy, psal to tady myslim Richard, no hledat se mi to nechce. proste te to po nekolika minutach necinnosti odhlasi
= ds (ds.mysteria.cz) =
Kdybych vedel, ze mne to odhlasi tak brzy, tak to udelam.

= Tonik (tonik.webz.cz) =
Je to nesmysl uplne nejvetsi :)
V PHP maji sesny nejakou default hodnotu, ktera je mislim zcela dobre prakticky nastavena na myslim 17 nebo 24 minut.
Pokud vadi cookies, muze zakazat cookies.
Ale proc tam je nejakych asi 5-10 minut?
<HTML>Jsem peta, prijdu do kavarny, dam si kafe a sednu k netu...
Nevim kam jit tak se mrknu na svoje stranky... neco je tam spatne...
Zajdu tedy na WZ do fora kde se ale musim prihlasit...
Prihlasim se, napisu dotaz, mezitim vyprsi predplaceny cas netu tak prepnu na homepage a jdu pryc... po me prijde Tonik zaskoci na WZ forum a hle.. uz je prihlaseny ale na jiny ucet protoze ho drzi session.. a tak si Tonik zahraje na hackera a ja tu budu kricet ze mi nekdo hackl web.

Normalni clovek pise strucne a vystizne, jestli jsi nejaky special co potrebuje A4 aby se vyjadril tak premyslej nez neco napises. :)</HTML>
"Normalni clovek pise strucne a vystizne"
"aby se vyjadril tak premyslej nez neco napises."

To jsou 2 odporujici vety.
Praveze, jsem premyslel, co danemu cloveku napsat, zprava mela asi jen 30 radku. Ale mezitim mne to odhlasilo.
Vzdyt to pisu, ze je to na hlavu postavene, znevyhodnuje to lidi, co by chteli pri psani premyslet.

Ano, muzu to esit tim zpusobem, ze si kazdych 5 minut otevru nejaky wz.cz odkaz... To je tzv. Richard zpusob :)
hlavně při tom nepolej klávesnici kafem,když chodíš po těch kavárnách. A už se na to vykašli a zabývej se něčím příjemnějším
>> Kdybych vedel, ze mne to odhlasi tak brzy, tak to udelam.
ted uz to vis, takze problem vyresen, ne? a uz bych to taky uzavrel