<b>Správce souborů dočasně mimo provoz (12/2006)</b>

To je moc fajn, ale já FTP nemám. Kdy holdáte dát webové rozhraní zpět do provozu?
Já jsem byla nucená aktualizovat přes ftp, ale přes total mi to nejde, tak to dělám přes web.prohlížeč, zadám adresu ftp://...adresa, pak naskočí tabulka která chce jméno uživatele a heslo... Sice je to tak na desetkrát, protože to píše Nelze se přihlásit bla bla bla ale nakonec to na poněkolikáté naskočí :-( pak si otevřu vybraný soubor, který potřebuju aktualizovat, nechám si zobrazot zdrojový kód, všechno zkopíruju, otevřu FrontPage, vložím, udělám úpravy, uložím soubor jako htm, starý vymažu, nový nahraju, přejmenuju na html a je to :-/ Příp. si zobrazím zdrojový kód přímo na webu když stránky otevřu a pak už je postup stejný.. Sice je to zdlouhavé, ale lepší způsob jsem zatím neobjevila :-(
Mám dotaz, vidím že správce souborů stále nefunguje, tak se zkouším tedy připojit pomocí stažené aplikace Clear ftp 1.01 a zatím neúspěšně a vidím to v nastavení připojení, jaký bude prosím ten vzdálený adresář?

název připojení: libovolný
Hostitel: neco.kvalite.cz
Uziv.jméno: neco.kvalitne.cz
Heslo: stejné jako na webzdarma
místní adresář: adresář ze soubory www
vzdálený adresář: .....

předem díky
<HTML>Vzdálený adresář se nevyplňuje.</HTML>
tak bohužel ta aplikace mi nefunguje, nainstaloval jsem si tedy Total Commander 6.54Public a nastavil si vše dle návodu, když se chci připojit, chvilku to pracuje a pak se objeví hláška, připojení se nezdařilo.. jsem si jist, že nastavení jmen, hesla atd.. je v pořádku, žaškrtnul jsem i ten pasivní řežim, ale nic..
<HTML>2Mirek: teď jsem to zkusila a připojím se. Nemáš nějaký firewall či proxy, kde by bylo ftp zakázané?</HTML>
je to možné zkusím vše ještě jednou odpoledne na svém PC

Zatím díky M
Mám nastaveno ftp, vše se zobrazuje správně a když chci přehrát soubor pomocí insert+F5 zobrazí se přenos selhal. Nevíte čím by to mohlo být?
<HTML>2Ali: nevíme, ale hádáme, že možná už tam nemáš místo. Kolik zabraného místa ti vypisuje log ftp? Je to tenhle řádek: 226 Quotas: using 16816.00 of 50000 KB (33.63% used). Nesmíš tam mít víc než 100%, jinak na wz pomocí ftp nic nepřeneseš.</HTML>
Zdravím, své stránky aktualizuji každý týden, ale provoz máte nějak dlouho mimo provoz. Kdy to prosím bude v pořádku? Jistě jsme už všichni hodně nervózní! Trvá to už pár pěkných týdnů a nejde to ani přes ftp! Možná by bylo lepší, když bychom si našli jiný hosting, že? Ale možná bychom měli ještě chvilku počkat. Jste výborný hosting (tedy pokud to jde) pokud by to šlo stále.
<HTML>Já teda nervózní nejsem. Sice se budu opakovat, ale mně ftp jede bez problémů. Co to znamená - nejde to ani přes ftp? Dej sem log ftp a třeba zjistíme, čím to je.</HTML>
<HTML>Jay Dany Dee: naměřilo mi to 66499846 Bytes (64941 KB), imho máš už překročený prostor, takže přes ftp nic nenahraješ. To bude tou mp3kou http://jaydanydee.webz.cz/o_me/Demo/Club.mp3, která má přes 60MB.</HTML>
PRO MODERÁTORY:

Kdy pude správce souborů
Jo, taky by se mi hodilo, kdyby uz spravce souboru chodil. Vim, ze FTP je nejjednodussi, lec bohuzel moje dementni i-netove pripojeni mi pres FTP umoznuje jen download. Upload se kousne u kazdeho souboru na 3% a nejede:-(
Tak asi takhle: Chápu, že provozovat WZ neni nic lehkého, ale já zrovna tomuto webu dost věřím!
Je spousta lidí, který ten FTP přístup používat neumí. Já osobně vím, že je to přes něj rychlejší a taky jsem přes něj aktualizoval web.
Jenže dnes již nemám možnost ho využívat. Hlavně proto, že nejsem správcem počítače, na který chodím na internet a ani jím být nemůžu.
A tak jsem odkázanej na webové rozhraní.
Takže bych uvítal jeho funkčnost, protože nechci mít na webu zimní výzdobu až do příští zimy.
Toť vše. Předem moc děkuji!
Jsem nervózní ale to chce klid. Také jsem trochec lama takže co ti mám poslat?
Nojo Tlapy koukal sem na tvuj web haha, ale alespon budes mit v lete neco vyjimecnyho (bez urazky)
Thalia: No a tak tedy co mam delat tu smaznout nemuzu. myslel sem ze se tam vejde 200mb
tlapy myslim ze si docela koledujes s tim obchazenim reklamy :]
prezto ze je to zakazany tak uvodni stranku "vitejte, vstupte" s reklamou nahore ma kazdej druhej, nevim sice jaktoze to prochazi, ale budiz.. ale ten odkaz scriptem je prehnanost :]
Jay Dany Dee: zapni si tady v administraci reklamni listu a budes mit 150MB. kdybys nemyslel, ale cetl, co je kde napsany, tak bys to vedel.
Správce souborů stále nefunguje :((( , jak dlouho ještě ?
Panove chyba bude na Vaši straně jen to nechcete přiznat mam 150 MG pros¨toru a stránky přenášim FTP klientem a nejde to přenášet argumenty které tu čtu že někdo něco neumí nebo špatně něco čte neobstojí dyž něco funguje drahnou dobu a najednou se s tím nelze domluvit tak to nebude chybou uživatelu ale správcem webu kterej se o to ma starat ale jako u všeho nechce přiznat svou chybu tak blbečky se snaží udělat z uživatelu takže mu za to moc děkuju myslím správci kterej se má o web postarat aby byl funkční
Ja do toho nechcu WZakum kecat ale maji to tu cele nejake vadne ... Krome toho ze i kdyz mi nefungovalo pripojeni pres FTP po mojem. Tak musim uznat ze po jejich funguje uplne stejne. TAKY NIC! A to ze je v editoru nastaveno místo češtiny švédština nebo něco takového vtipného tak to já za chybu povazuji! (jestli admini ne tak je to asi banda volů, protže změnit to jde velmi jednoduše!). THX za odpovedi ...


+ se tady ukazuje jak funguje podpora. Na jednoduchou otázku kdy to půjde odpoví , že uřivatel má použit TotalCMD nebo něco podobného. To je jako hrách na stěnu házet. !
<HTML>Já osobně žádnou chybu či problém co se týče ftp nepociťuji. Schválně jsem se připojila na účet co mám na wz.cz, tedy na tom nejvytíženějším a nahrála jsem asi 8MB soubor bez problémů za pár minut, ani jednou mi to nespadlo. Tak se, prosím, nedivte, že vaše rozhořčení ohledně ftp nesdílím a nemyslím si, že je chyba vždy na straně wz.

U většiny případů, co měli problém s ftp ("nejelo") se nakonec ukázalo, že měli buď špatně nastavené připojení, překročenou kvótu či zaplý firewall. Ale za to snad wz nemůže.

A chcete vyjádření admina, kdy to pojede? On vám napíše, že zítra, tak se tu budete nejdřív radovat a když se to nepovede, tak tu bude tuna příspěvků, že říkal zítra, tak co dělá a jaktože to nejede a že to wz je na *. Až to bude opravené, tak to bude, nemá cenu se stokrát za den ptát. Toť můj názor.</HTML>
Už podle tvé češtiny usuzuji, že jsi opravdu borec přes zpracování dat. Mimochodem - pamatuješ si, data svého narození?