Přenos selhal,následná ztráta souboru

Při přenosu na server mi selhal přenos , následně zmizel obsah souboru , dá se to vrátit?
no, nahrej to znova, ne? nebo te asi nechapu...
ja ten soubor ale ulozeny nemam , editoval sem ho primo pres ftp , na harddisku to nemam , a cely obsah se mi smazal
no aspon vidis, ze to tak nemas delat. nejlepsi je editovat vzdy na svem disku a pak nahrat pres ftp. takhle se obavam, ze s tim nic delat nepujde, pokud ten soubor nezustal nekde u tebe mezi docasnejma souborama.
leda pokud to bylo cisty html, tak to mozna vydolujes z cache googlu
jak to myslis z cache googlu
Když Google oindexuje stránku tak si její obsah ukládá. Je to ten odkaz, který je označen jako -Archiv-

viz např.
Bernský honič
Kateřina Mynářová. Horní Bludovice 480. 739 37. Tel: +420 59 6421131. Mob: +420 720 256514. E-mail: kmynarova@seznam.cz ...
www.haniccinazahradka.wz.cz/ - 13k - Archiv - Podobné stránky
Thx , moc mi to pomohlo.
Já mam podobnej problém... mam pár souborů a chci je nahrát na server (totalem) stránky sem dlouho neaktualizoval, tak si jeden rok. Když tam ty soubory nahrávam tak mi to pokaždý spadne, nejde tam nahrát víc jak 500kB. Dřív to šlo ale teď je to na... U mě chyba neni protože jiný servery sou bez problémů... Nevíte co s tim? jak mam postupovat? Zkoušim to už tejden a pořád nic
<HTML>Můžeš jsem dát log ftp? Kolik máš zabraného místa?</HTML>